Master Card Inovation Challange

Yarışma / Girişimcilik

16 Aralık 2013, Pazartesi - 6 Ocak 2014, Pazartesi

10:00 - 17:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

MasterCard’tan Yaratıcı Gençlere Destek
Üniversitemiz ve MasterCard işbirliğiyle, global başarı yakalayacak inovatif fikirleri desteklemek amacıyla “MasterCard Innovation Challenge Turkey” programını başlattık. Program kapsamında, “Dijital Hayat”, “Nakitsiz Toplum”, “Kamu ve Kurumlara Yönelik Çözümler”, “Perakende” ve “İstanbul’un Sorunları” başlıkları altında, yenilikçi ürün ya da hizmet fikri bulunan yaratıcı adayları destekleyeceğiz. Detaylarınıwww.innovationchallengeturkey.com adresinde bulacağınız programda, ilk üçe giren inovatif girişim fikirleri MasterCard desteği ile para ödülüyle de desteklenecek.

“MasterCard Innovation Challenge Turkey” inovasyon programına, “Dijital Hayat”, “Nakitsiz Toplum”, “Kamu ve Kurumlara Yönelik Çözümler”, “Perakende” ve “İstanbul’un Sorunları” konularında, inovatif ürün ve servis fikir tasarımlarıyla başvuran ve jüri değerlendirmesinden geçen yaratıcı gençleri 5 haftalık inovasyon programına dahil ediyoruz. Girişim Fabrikası takımı olarak vereceğimiz 5 haftalık eğitim programı boyunca iş modeli/ürün geliştirme, yeni bir iş kuruluşu gibi konularda seminer ve çalıştaylara katılacak yaratıcı genç girişimcileri kendi alanlarındaki başarılı girişimci / yatırımcılarla bir araya getirerek, iş modellerinin yanı sıra, ürün ve servisleri için de fikir alışverişinde bulunabilmelerini sağlayacağız.

MasterCard’tan İlk Üçe Maddi Destek
İnovasyon programının ardından genç girişimcilere, girişimlerinin büyümesi için gerekli finans ve network desteklerine erişmeleri için Demo Günü düzenliyoruz. Demo gününde yapacakları sunum ve program içindeki performansları üzerinden yapılacak jüri değerlendirmesine göre ilk üçe giren fikir sahiplerine MasterCard -network’e erişim ve mentorluk desteklerine ek olarak- maddi destek sağlıyor. Program kapsamında birinci seçilen inovatif fikir sahibine/takımına 15 bin TL, ikinci seçilen fikir sahibine/takımına 10 bin TL, üçüncü seçilen fikir sahibine/takımına ise 5 bin TL nakit para desteği sağlanacak.

“MasterCard Innovation Challenge Turkey” inovasyon programına katılmak isteyenlerinwww.innovationchallengeturkey.com web sitesi üzerinden 6 Ocak 2014 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Girişim Fabrikası Levent
İstanbul / Beşiktaş / LEVENT
Büyükdere Caddesi Ecza Sokak Safter Iş Merkezi Kat:6
Etkinlik Konuları

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: