Magickal Shaman Lightworker 1.aşama Eğitimi

Eğitim / Kişisel Gelişim

20 Ocak 2017, Cuma

13:00 - 16:00

Ücretli

0 212 466 41 41

nil@zihinvebeden.com

Facebook

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Şamanizmin Özünü 3 Seviyede Öğretir:

1 Seviye: Başlangıç - Şamanizmi uygulamanın temellerinin ne anlama geldiğini açıklar. Birinci seviye uyumlama sizi doğanın ve ruhun enerjilerine, öğrenmenize, ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak bir şekilde bağlar. Birinci seviye klavuzu nasıl ruhani yolculuk yapılacağını, kendinizi en doğru şekilde keşfetmenizi, yolunuzun ne olacağını, doğru yolları, büyülü isimleri ve daha fazlasını kapsar.

2. Seviye: Orta Seviye - Doğa anaya ve ruha bağlantınızı güçlendirir ve büyük iyileştirme gerektiren negatifliği ve istenmeyen enerjileri tanımlamanıza ve temizlemenize yardımcı olacak bir koruyucu kalkan sunar. İkinci seviye rehber bağlanmaları, ruhunuzu ve gücünüzü geri kazanmanızı ve daha fazlasını içerir.

3.Seviye: Usta Düzey - Usta düzey uyumlamalarınızı başkalarına aktarmanızı ve doğa anaya ve ruha olan bağınızı güçlendirmeye devam etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda üçüncü gözünüzü (6. çakra) taç çakranızı (7. çakra) açar. Böylece fiziksel kabiliyetleriniz, fiziksel benliğinize bağlantılı olarak gelişmiştir. Aynı zamanda fiziksel içgüdülerinizin bulunduğu yer olan 2. çakranızı da güçlendirir. Üçüncü seviye ustalık rehberi meditasyonu, iyileşmeyi, bitkileri ve taşları, görüleri, etiketlemeleri, içgüdüleri ve sezgileri genişletmeyi, doğal büyüyü, uyum içinde yaşamayı ve daha fazlasını kapsar.

Şamanizmi hiçbir uyumlama olmadan öğrenirken hiçbir şekilde ruha bağlanmaya ihtiyaç olmaz, sihirli şaman ışık işçisi programı uyumlamaları enerjilerle çalışmaya gönüllüler için yolu temizler ve yükselmeyi hızlandırır. Enerjileri ne kadar çok kullanırsanız enerjilere bağlanmanız ve kullanmanız daha kolay hale gelir ve daha güçlü olur. Ustalık seviyesini tamamlarken şamanizmin enerjilerini anlayacaksınız ve büyülü şaman ışık işçisi programının özünde ustalaşacaksınız.


1. Seviye Uyumlama ücreti 200 TL dir.

Etkinliklerimiz randevuludur. Kesin kaydınızı 19 Ocak 2017 perşembe akşamına kadar 100 tl ön ödeme ile Yapı Kredi Bankası -NİL TAVELLİ -IBAN-TR85 0006 7010 0000 0071 6065 87 nolu hesaba yatırılmasını rica ederiz.

Randevularınız ve sorularınız için Berna Boğaç ile irtibata geçebilirsiniz.

berna@zihinvebeden.com
0532 617 0545

Nil Tavelli

nil@zihinvebeden.com
0532 295 62 48

Zihin Ve Beden Danışmanlık Akademi

İncirli Cad. Sinan Ap. No: 43 Daire: 13 Bakırköy/ İstanbul

0212 466 4141

www.zihinvebeden.com

[email protected]

ww.facebook.com/zihinvebeden

www.instagram.com/zihin_ve_beden_nil_tavelli 

www.twitter.com/ZihinveBeden

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zihin Ve Beden Danışmanlık Akademi
İstanbul / Bakırköy
İncirli Cad. Sinan Ap. No: 43 Daire: 13 Bakırköy/ İstanbul
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ