Lojistik, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Eğitim / Lojistik

21 Ekim 2017, Cumartesi - 3 Aralık 2017, Pazar

09:30 - 16:30

Ücretli

0 (212) 273 15 05

[email protected]

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Marmara Üniversitesi - Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı 
(Marmara University - Logistics and Supply Chain Management Certificate Program) 

Değişen ve gelişen müşteri isteklerinin en verimli şekilde karşılanabilmesi için; tedarik, üretim ve dağıtım sisteminde gelişmiş planlamalar oluşturmak gerekmektedir. Maliyetleri azaltmak, Verimliliği arttırmak, planlı, hızlı, esnek ve etkin bir tedarik zinciri yönetimi kurmak, üretim ve dağıtım sistemlerinin  gelişimini sağlamak Lojistik Yöneticilerinin başlıca hedefidir. Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda dünya ve ülkemiz hızla gelişmekte her geçen gün yeni teknolojiler, sistemler ve yöntemler oluşturulmakta; Rekabet giderek artmaktadır. Lojistik Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi başlıkların detaylı olarak irdeleneceği olan eğitim programı, tamamiyle Marmara Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilmektedir. 


Marmara Üniversitesi ve Business Management Institute işbirliğinde geliştirilmiş olan Lojistik Yönetimi Eğitim Programının amacı; bu alanda gerekli bilgi ve yetkinliğe sahip, en güncel örnekleri incelemiş ve pratik uygulamaya yönelik eğitim almış; Profesyonel Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticileri yetiştirmektir. 

Katılımcı Profili

Lojistik, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi konularında kendini geliştirmek isteyen, bu alanda kariyer hedefi olan ve ya bu alandaki bilgilerini güncellemek ve sektörde üst düzey yönetici koltuklarını hedefleyen kişiler bu programa katılabilir. Eğitim Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda; sektöre Üniversite Sertifikalı bilgi ve yetenek sahibi yöneticiler yetiştirmeyi hedeflemektedir. 

 Belgelendirme

Eğitime %70 oranında devam koşulunu sağlayan ve eğitim sonunda yapılan sınavdan başarılı olan katılımcılar, Marmara Üniversitesi tarafından hazırlanacak resmi seritikaya hak kazanacaklardır. 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
İstanbul / Kadıköy / GÖZTEPE
Göztepe, Kadıköy, İstanbul
Etkinlik Konuları