Lifepark ile Birlikte Hayata

Festival / Müzik

20 Eylül 2014, Cumartesi

17:00 - 23:45

Ücretli

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Şehrin müzik dolu, yemyeşil ormanı Lifepark 20 Eylül Cumartesi yaz sezonunu dopdolu bir günle kapatıyor. 

‘’Lifepark ile Birlikte Hayata’’ sloganıyla yola çıkılan etkinlik gününde, Türk Rock müziğinin efsanevi grubu Duman ve pop müziğinde ise yılların eskitemediği grup MFÖ sahne alacak. 

Saat 17:00’da kapıların açılacağı ve geceye kadar sürecek olan bu keyifli günde 18:30’da Duman, 21:30’da ise MFÖ sahne alacak. 

Lifepark’ın muhteşem doğası eşliğinde dolu dolu müzik ve aktivitelerle de şenlenecek 20 Eylül gübü için indirimli biletinizi şimdiden alın…

Biletler Biletix’te 60tl

Sınırlı sayıda indirimli biletler 1 Eylüle kadar 34tl, 10 Eylüle kadar 45tl. 

Lifepark Hakkında 

Şehrin müzik dolu yaşam merkezi Lifepark, Maslak’a 7 km ve Hacıosman Metro istasyonuna 10dk’lık mesafesiyle Bahçeköy surlarının eteğinde yer alıyor.

Lifepark, muhteşem bir orman içinde yer alan şehrin en ferah açık konser ve etkinlik alanı olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, yürüyüş parkurları, aktivite alanları, Qubbe Bahçe, Hint Bahçesi, Izoletta Wine & Steak House ve keyifli cafeleri ile de konser günleri dışında da, tüm gün boyunca hizmet veriyor.

Yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine ve festivallere ev sahipliği yapan Lifepark; Patricia Kaas, Jason Mraz, Cody Simpson, Europe gibi yabancı starların konserlerine ve Ekşifest, Mini Şenlik, Chillout Festival gibi renkli festivallere ev sahipliği yaptı.

Şıklığın doğa ile buluştuğu, Lifepark’ta günün her saati keyifli vakit geçirmek mümkün. Sabah parkurda yapacağınız yürüyüşün ardından, Izoletta`da  dostlarla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Akşam düzenlenecek konser öncesi, İzoletta’da akşam yemeğinizi bir lezzet ritüeline donüştürebilirsiniz. 

Lifepark’ta haftanın her günü, günün her saati keyifli anlar sizi bekliyor..

 

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Life Park
İstanbul / Sarıyer / SARIYER
Bahçeköy Caddesi
Etkinlik Konuları