Life In Color “World’s Largest Paint Party”

Konser / Parti

9 Ağustos 2014, Cumartesi

14:30 - 23:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

2013 yılını Miami’de gerçekleştirilen 25000 kişilik bir festival ile kapatan Life in Color “World’s Largest Paint Party”,  İstanbul’u boyayla kaplamak için hazır! Life in Color, 9 Ağustos’ta büyülü bir gün için KüçükÇiftlik Park’ı rengârenk boyamaya geliyor! “Unleash Tour” size sınırlarınızı aşacağınız ve kendinizi anın büyüleyiciliğinde kaybedeceğiniz, günlük hayattan kaçış için mükemmel bir ortam sağlıyor…

Life in Color Pazarlama Direktörü ve aynı zamanda kurucularından olan Lukasz Tracz;

“Sınırlarımızın ötesine geçtiğimizde, hepimiz bir bütünün parçası haline geliriz. Müzik, tutku ve en önemlisi RENKLER ile bağlanarak… Bunu Life in Color deneyimini yaşamış olanlardan daha iyi hiç kimse bilemez. Türkiye’ye gelmekten ve katılımcılarımıza unutamayacakları bir gün yaşatacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz! Gelin ve bizimle SINIRLARINIZIN ÖTESİNE GEÇİN!”

Life in Color, katılımcılarını akıl alıcı, baş döndürücü ve heyecan verici deneyimlere davet ediyor! Dünyanın en iyi DJleri; nefes kesen dans, akrobasi ve alev gösterileri… Ve de meşhur BOYA PATLAMALARI!

DJler: AN21, ARTY, Deniz Koyu, DVBBS, twoloud ve Yellow Claw

YAŞ SINIRI: 16 ve üstü

LIFE IN COLOR hakkında: LIFE IN COLOR, “The World’s Largest Paint Party,” 2006 yılında Florida’da üniversite kampüslerinde başladı. O zamandan bu yana benzersiz bir deneyim olarak Amerika’da hızla yayıldı. Şu ana kadar, yüz binlerce kişi müziğin yüksek enerjisi, sanat, dans ve BOYANIN eşsiz birleşimine tanık oldu. Committee Entertainment tarafından kurulan LIFE IN COLOR, kesinlikle tecrübe edilmesi gereken, akıllarınızdan çıkmayacak eşsiz, görkemli ve yenilikçi bir gösteri.

* Etkinlikte esnasında kullanılacak olan boyalar su bazlı özel boyalar olup, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmez. Su ile kolayca temizlenebilmektedir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
KüçükÇiftlik Park
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Kadırgalar Caddesi
Etkinlik Konuları