Lady Gaga’s Artrave: The Artpop Ball

Konser / Pop

16 Eylül 2014, Salı

17:00 - 20:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball

Lady Gaga’nın İlk İstanbul Konseri – 16 Eylül 2014 – İTÜ Stadyum

Biletler – 5 Mayıs Pazartesi – 10:00’da Satışta


En çok satanlar listesinde 1. sırada yer alan ARTPOP albümü ile Lady Gaga, dünya turnesi kapsamında İstanbul'da!

Bugüne kadar gerçekleştirdiği turnelerle 4 milyon üzerinde konser bileti satan, zamanımızın en popüler global ismi Lady Gaga, Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball turnesi ile ilk kez Türkiye’ye geliyor. 16 Eylül 2014’te İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşecek İstanbul konseri Pozitif Live ve Live Nation tarafından gerçekleşmektedir.

Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball turnesi, sanatçının multi-platinyum ve Billboard 200 listesinde birinci sırayı oturan son albümü ARTPOP’u albümünün ilk turnesi.

Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball, turnesi 4 Mayıs’da Ft. Lauderdale’de start alacak ve Kuzey Amerika’dan sonra Avusturalya ve Asya konserleriyle hayranlarıyla buluşacak. Avrupa turnesinin ilk durağında İstanbul’a uğrayacak olan Lady Gaga, hayranlarına gerçek Monster deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor.

ÖN SATIŞ DETAYLARI:

Littlemonsters.com üyeleri erken satış avantajından 1 Mayıs Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren 2 Mayıs Cuma 15:00’e kadar yararlanabilecekler. İstanbul konser bilgileri için www.pozitiflive.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Lady Gaga konseri Star TV, Maximusic!99.4 ve Hürriyet’in katkılarıyla gerçekleşmektedir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İTÜ Stadyumu
İstanbul / Şişli / MASLAK
İTÜ Maslak Kampüsü
Etkinlik Konuları