Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi

Eğitim / Yönetim

30 Eylül 2017, Cumartesi - 5 Kasım 2017, Pazar

09:30 - 16:30

Ücretli

0 (212) 273 15 05

[email protected]

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Marmara Üniversitesi - Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı 
(Marmara University - Corporate Communication & Brand Management Certificate Programme)

Kurumsal iletişim bir kuruluşun hedeflediği kitleye yönelik olarak tüm iletişim kanallarının etkin ve çalışır durumda olmasına yönelik faaliyetlerin bütünüdür. Kurumlar için verimlilik ve markalaşmanın en önemli unsurudur.Markalaşma ise kuruma kalite, güven ve başarı sağlamaktadır. Stratejik Marka Yönetimi, marka sermayesi oluşturmak, ölçmek ve yönetmek için gerekli pazarlama program ve faaliyetlerinin tasarlanmasını ve uygulanmasını içerir.

“Marmara Üniversitesi – Kurumsal  İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı” katılımcılarına sağladığı teorik altyapıyla kurumsal iletişim ve marka yönetimi alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirecek. Aynı zamanda uygulamaya yönelik çalışmalarla katılımcılarının iletişim becerilerini geliştirecek  ve günümüz iletişimini, dijital dünyasını yakından tanıyan profesyoneller olmalarını sağlayacaktır. Güncel örnekler ve başarılı markaların uygulamalarının inceleneceği program, pazarlama alanında çalışanlarının vizyon ve bakış açısını genişletmeyi hedeflemektedir. 

Katılımcı Profili

- Firmaların pazarlama departmanlarında uzman, danışman, orta düzey yönetici koltuklarında çalışan ve kariyerinde uzmanlaşmayı hedefleyen bireylerin katılımına açıktır.

- İş hayatına yeni başlayacak ve kendini pazarlama alanında geliştirmek isteyen yeni mezunların katılımına açıktır.

- En az üniversite öğrencisi veya mezunu olmak ön koşulu aranmaktadır. 

 Belgelendirme

Sertifika Programı sonunda yapılacak sınavdan % 70 başarılı olma koşulunu sağlayan katılımcılara Marmara Üniversitesi tarafından hazırlanan Resmi Sertifika Belgesi verilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
İstanbul / Kadıköy / GÖZTEPE
Göztepe, Kadıköy, İstanbul
Etkinlik Konuları