Kuantum Drama Aile Dizimi Grup Çalışması

Çalıştay / Kişisel Gelişim

14 Ocak 2021, Perşembe

15:00 - 18:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Kuantum Drama Aile Dizimi Grup Çalışması
Kuantum Drama Aile Dizim Uygulayıcısı Aylin Dörtköşe

ÜCRET:
Dizim Açtırma: 250TL
Katılımcı: 50TL
Bireysel Çalışma 350.TL

TARİH: 14 Ocak 2021
15:00 - 18:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

 

Kuantum Drama, Kuantum Felsefesi'nden esinlenerek günümüz ihtiyaçlarına ve toplumsal farklılıklara uygun olarak şekillendirilmiş kapsamlı, güçlü ve yaşamı destekleyici bir tekniktir.
Kuantum Drama sayesinde, kişinin aile yaşamının "drama"sı sahnelenir. Aile içindeki tüm ilişkiler, perde arkasında kalan ve bu ilişkileri etkileyen durumlar, duygular, biçilmiş roller ve beklentiler ortaya serilir. Danışan, dramanın dışında kalır ve belki de hayatında ilk defa önünde sahnelenen bu oyunu dışarıdan izleme şansını elde eder. Anne-baba ve atalardan taşınan inançlar, duygular, roller, yükler, sorumluluklar ve ağırlıklar fark edilir, iade edilir ve kişi özgürleşir. Bu özgürleşme sayesinde kişi, hayatında belki de ilk defa kendi kaderinin yolunda gitme cesareti bulur.
Kimler Katılmalı?
Depresyon, yeme bozuklukları, yaşamda hissedilen bıkkınlık, stres semptomları, psikosomatik belirtiler, psikolojik dinamiklerle birlikte seyreden bedensel şikayetler, cinsel problemler, korkular, aşırı talep ve yüklenmeyle ortaya çıkan semptomlar, ilişki sorunları, ayrılık düşünceleri, travmatik tecrübeler ve post travmatik stres sendromu, eğitim zorlukları, çocuklarının davranışlarındaki problemler, mesleki ve kariyer konuları, öz-değer problemleri, özgüven bozukluğu, yaşamın düzenlenmesiyle ilgili sorun ve soruları olan 18 yaş üstü tüm yetişkinler, bireysel veya çift olarak ya da aile üyeleriyle birlikte bu çalışmaya katılabilir.
Aylin Dörtköşe Kimdir?
Hayatı sorgulamaya başladığım 2011 yılından itibaren,reiki seanslarıyla başladığım yolculuğuma eğitimlerle devam ettim.
Eğitimlerim ve uyumlanmalarım;Kundalin Reiki,Bars Uygulayıcısı ve Eğitmeni oldum,eğitim verdim,Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi aldım,Tarot seansları veriyorum. Kuantum Drama Aile Diziminin ön koşulu olan yaklaşık bir yıl süren Kuantum Drama Aile Dizimi Koçu eğitimini tamamlayıp bir buçuk yıl süren Kuantum Drama Aile Dizimi Uygulayıcısı eğitimini tamamlayıp 9 Eylül Üniversitesi sürekli eğitim merkezinden başarı sertifikamı aldım. Denediğim birçok enerji sistemlerinden en çok sevdiğim ve mucizesine şahit olduğum Kozmik Enerji Eğitimini aldım Kozmik enerji seansları ve bununla ilgili workshop yapmaktayım.Temel Astroloji eğitimini tamamladım şu an İleri Astroloji eğitimim ve ruhuma yolculuğum devam etmekte. 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: