Kuantum Drama Aile Dizilimi Grup Çalışması

Çalıştay / Kişisel Gelişim

6 Ağustos 2022, Cumartesi

13:00 - 18:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Kuantum Drama Aile Dizilimi Grup Çalışması
Aylin Dörtköşe

ÜCRET:
Katılımcı: 50.tl
Açılım: 500.TL
Birebir Çalışma: 600.TL

TARİH:6 Ağustos Cumartesi
13:00 -18:00

ÖN KAYIT ;
Hayatölyesi: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

Kimler Katılmalı?
Depresyon, yeme bozuklukları, yaşamda hissedilen bıkkınlık, stres semptomları, psikosomatik belirtiler, psikolojik dinamiklerle birlikte seyreden bedensel şikayetler, cinsel problemler, korkular, aşırı talep ve yüklenmeyle ortaya çıkan semptomlar, ilişki sorunları, ayrılık düşünceleri, travmatik tecrübeler ve post travmatik stres sendromu, eğitim zorlukları, çocuklarının davranışlarındaki problemler, mesleki ve kariyer konuları, öz-değer problemleri, özgüven bozukluğu, yaşamın düzenlenmesiyle ilgili sorun ve soruları olan 18 yaş üstü tüm yetişkinler, bireysel veya çift olarak ya da aile üyeleriyle birlikte bu çalışmaya katılabilir.
Kuantum Drama, Kuantum Felsefesi'nden esinlenerek günümüz ihtiyaçlarına ve toplumsal farklılıklara uygun olarak şekillendirilmiş kapsamlı, güçlü ve yaşamı destekleyici bir tekniktir.
Kuantum Drama sayesinde, kişinin aile yaşamının "drama"sı sahnelenir. Aile içindeki tüm ilişkiler, perde arkasında kalan ve bu ilişkileri etkileyen durumlar, duygular, biçilmiş roller ve beklentiler ortaya serilir. Danışan, dramanın dışında kalır ve belki de hayatında ilk defa önünde sahnelenen bu oyunu dışarıdan izleme şansını elde eder. Anne-baba ve atalardan taşınan inançlar, duygular, roller, yükler, sorumluluklar ve ağırlıklar fark edilir, iade edilir ve kişi özgürleşir. Bu özgürleşme sayesinde kişi, hayatında belki de ilk defa kendi kaderinin yolunda gitme cesareti bulur.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayat Sende Derneği
Ankara / Çankaya / KIZILAY
Meşrutiyet Cad. Konur 2 Sokak, 31/1