Kuantum Dokunuş Eğitimi

Seminer / Kişisel Gelişim

26 Eylül 2020, Cumartesi

12:00 - 18:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Kuantum Dokunuş Eğitimi
Eğitmen: Kln. Psk. Nilay Tülin
ÜCRET: 1000.TL

*** Eğitime isterseniz diğer katılımcılar ile birlikte '' sosyal mesafe kurallarına uygun olarak '' atölyemizde isterseniz evinizin konforunda ONLİNE olarak katılabilirsiniz.***

TARİH: 26 Eylül 2020
12:00- 18:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir


Enerji bedende ihtiyaç olan bölgeye gider. Fiziksel yada duygusal sorunlar diye ayrım yapmaz.eanslarda amaç, hastanın duygusal sorunlarını çözmek degil, duygusal dengeyi ve merkezleşme hislerini bulmasına yardımcı olmaktır. Fizksel, duygusal ve ruhsal problemlerimize Kuantum-Dokunuş şifa amacıyla uygulanır. Bedenimiz mükemmel işleyen bir yapıya sahiptir, aldığı enerjiyi nerede ve nasıl kullanacağını bizden daha iyi bilir.
Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı, kendi rezonansını yüksek tutabilme yeteneğini öğrenmiştir, elini enerjisi zayıf bedene dokunduğunda o beden kısa sürede yüksek rezonansa kendisini uyumlayacak ve kişinin bedensel zekası şifa için gerekeni yapacaktır. Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı şifa vermez o sadece enerjiye “kanal” görevi görür, asıl şifacı bu enerjiyi alan kişidir.

Şİfa uygulanan alanlardan sadece bazıları:
-Hafif yanık ve kesikler
-Uyku bozuklukları
-Stres
-Aşırı heyecan
-Tansiyon ( düşük-yüksek)
-Kronik hastalıklar
-Siyatik
-Bel ve Sırt ağrıları
-Diş ve çene
-Baş ağrıları
-Sinüzit
-Göz ağrıları
-Omuz ve boyun ağrıları
-Bilek ve parmaklar
-Romatizma ağrıları
-Solunum bozuklukları

Kuantum-Dokunuş ile, özünde taşıdığı güçlü uyumlayıcı enerji yoluyla, kemiklerin kendiliğinden düzene girdiğini, yaraların kısa sürede kapandığını, ağrıların yerini tebessüme bıraktıklarını görebiliriz.. Kemikler üzerinde çalışırken, kemiğin nerede ve nasıl durması gerektiğini bilmek bizim işimiz değildir. Kişinin beden zekası bunu çok iyi biliyor, enerji seviyesi yeterli yüksekliğe ulaştığında kemikleri olması gerektiği yerlere koymayı seçecektir.
Kuantum-Dokunuş uygularken eller rahat ve yumusak olmalıdır. Kemikler üzerindeki çalışmalar kişi otuturken veya ayaktayken daha olumlu ve cabuk sonuc verebilir.Bedenin dik olması enerji akımını dahada kolaylaştıracaktır.Burdan kişi yatarsa enerji gerceklesmez diye bir sonuç çıkarılmamalı, bu durumda biraz daha fazla zaman gerektirebilir. Dahası, her nereye gidersek gidelim oturacak veya ayakta duracak bir yer bulunur. Enerjiyi çalıştırdığımızda birçok şifa gercekleşebilir. Hafif bir dokunuş kemiklerin hareket etmesini, hücre seviyesinde bir cok değişikliğin oluşmasını sağlayabilir. Hiç bir şey değişmemiş gibi görünebilir bu şifanın olmadığı anlamına gelmemelidir. Şifa saniyeler içindede gelebilir 20-30 dakika içindede.Bu tamamen hastalıgın durumuna baglıdır...
 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir