Kimyager Fatih Küçükuysal ile Yeşil Kimya seminer ve demo

Seminer / Kişisel Gelişim

27 Eylül 2017, Çarşamba

14:00 - 15:00

Ücretli

0532 2956248 0212 4664141

nil@zihinvebeden.com

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Temizlik için “bahar kokulu”, “beyazdan daha beyaz yapan”, “iz bırakmadan pırıl pırıl yıkayan” “cilt kırışıklıklarını önleyen” ve “her çeşit renklendiren” deterjan ve kişisel bakım yardımcılarımız var ancak bunlar bizim beden kimyamızı nasıl etkiliyor? Hazır ve raf ömrü uzun besinlerden enerji alıyoruz ancak içindeki yüzlerce kimyasal vücudumuza girince bizi nasıl etkiliyor? Siz de evde yapabileceğiniz pratik, ekonomik ve doğal malzemeleri kimyager Fatih Küçükuysal uygulamalı öğrenebilirsiniz.

• Piyasa kişisel bakım kimyasallarının zararlarını fark etmek
• Piyasa temizlik ürünleri kimyasallarının zararlarını fark etmek
• Alkalilik – asitlik nedir? Kanın ve suyun pH değeri kaçtır?
• Paket besinlerin etiketini okumak neden önemlidir?
• Doğal ürünler hakkında bilgi sahibi olmak
• Ekolojik kişisel bakım ürünlerini evde yapmak için püf noktaları

Katılım Şartları
• Kendi kişisel bakım ihtiyaçlarını ekolojik üretmek isteyen 18 yaş üzeri herkes katılabilir.
• 1 saat seminer ve demo çalışması 30 TL bağış

Fatih KÜÇÜKUYSAL

1976 İstanbul doğumludur. Ege Üniversitesi 1998 Kimya Bölümü, Eskişehir Üniversitesi 2014 “Sağlık Kurumları İşletmeciliği” ve 2016 “Sosyal Hizmetler” mezunudur. 5 seneden fazla özel ve kamu okullarında kimya ve fen & teknoloji öğretmenliği yaptı. İdari görevlerde bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Spor Masörlüğü ve Türkiye Masaj Enstitüsü’nden ve Kadıköy Halk Eğitim merkezinden Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Klasik Masaj ve Thai, Shiatsu, Refleksoloji Aromaterapi gibi Uzakdoğu masaj ekollerinin sertifika programlarına katıldı ve toplamda 2000 saatin üzerinde eğitim aldı. Stajını tamamlayarak mezun olduğu enstitüde uygulayıcı ve eğitmen olarak çalıştı.

Dr. Bülent Uran’dan Hipnotik Regresyon Teknikleri, Gülcan Arpacıoğlu’ndan EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) iNLP Center’dan NLP (Beyin Dili Programlama), Hamsa Saraswati’den Hamak ( Flying ) Yoga, Alan Horne’dan International Pranic Healing, Berna Özcan Demir’den Usui Reiki ve türevleri, Golden Triangle ve Yasemin Yönet’ten Amadeus Shamanic Healing uygulayıcılık ve master sertifikaları aldı.

Avrupa Birliği fonuyla Letonya’da bir haftalık “Yetişkin Eğitimi ve Cahilliği Önlemede Yeni Okuma Metodları” ve Slovenya’da 1 haftalık “Gönüllü Gençlik Değişimi Grup Liderliği” eğitim programlarında bulundu. İstanbul, İzmir ve Antalya’da halka açık “Stres Yönetimi ve Farkındalık” “Ekolojik Kimya ve Çevre Bilinci” seminerleri verdi. Bu konularla ilgili çeşitli kişisel gelişim merkezlerinde ve yoga merkezlerinde bireysel ve grup çalışmaları yönetti.

Şu an İstanbul’da ve şehir dışında Bütünsel / Holistik uygulamalar, eğitsel çalışmalar ve seminerler yapmaktadır. Aynı zamanda kamu yararına sosyal projeler tasarlamakta ve yürütmektedir. Avrupa Birliği çalışmaları yürüten gençlik derneği YOUTHART’da proje ve eğitimler ekibinde, MODER Medya Okur-yazarlığı derneğine üye, Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği BUĞDAY’e üye, Bakırköylüler Derneğine üye, TÜSODER Tüketici Sorunları Derneğine üye ve GETATDER Geleneksel, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıbbı Destekleme Derneği başkanıdır.

www.getatder.com

www.ekolojikkimya.com 


Etkinliklerimiz randevuludur.

Randevularınız ve sorularınız için Nil Tavelli ile irtibata geçebilirsiniz.

Nil Tavelli

nil@zihinvebeden.com
0532 295 62 48
0212 466 4141

Zihin Ve Beden Danışmanlık Akademi

İncirli Cad. Sinan Ap. No: 43 Daire: 13 Bakırköy/ İstanbulwww.zihinvebeden.com
info@zihinvebeden.com
ww.facebook.com/zihinvebeden
www.instagram.com/zihin_ve_beden_nil_tavelli 
www.twitter.com/ZihinveBeden

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zihin Ve Beden Danışmanlık Akademi
İstanbul / Bakırköy
İncirli Cad. Sinan Ap. No: 43 Daire: 13 Bakırköy/ İstanbul