Kariyer yönetimi

Seminer / Eğitim

27 Mart 2013, Çarşamba

12:00 - 15:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

27 Mart 2013 Çarşamba günü güneşli bir günde yıllar sonra Aksaraydaydık. Otobanın sesi, Tuz gölünün eşsiz manzarası ve çorak dağ ve tepeleri ile Aksaray/Şereflikoçhisar anılarımı canlandırdı. Aksaray Üniversitesinde 250 kişilik salonda 276 kişi büyük bir heyecanla  bizleri bekliyordu onlardan daha bi heyecanı olan ben yıllar sonra aynı bölgede olan ben saat 11:00′de Merhaba dedik. Başlamımızın ardından 3 dakika geçmesinden sonra Rektör sayın Prof.Dr. Mustafa ACAR da bizlere katıldı. Sık sık destekler nitelikte katkıları ile bizlerle birlikte oldu. Öğrenci arkadaşlardan daha katılımcı olan rektörümüz Aksaray Üniversitesi öğrencileri için bir fırsat ve örnek olarak gördüm. Ne diyelim darısı diğer üniversitelerin başına..

Bir çok üniversitede bu tür programlara veya herhangi bir kulüp faaliyetine izin dahi alınamazken veya zorluk çıkartılırken Aksaray Üniversitesinden rektör düzeyinde katılım vardı.

Öğrenci arkadaşların o gözlerindeki ışık ve heyecan seminer sonrasında kendisi çok daha fark ettiriyordu yanıma her gelen bir daha bekliyor diyerek teşekkür ediyordu.

Tarih: 27 Mart 2013 Salı
Yer:  Konferans Salonu
Saat : 11:00

İsmail Hilmi Adıgüzel
Nasıl Kişisel Marka Olurum?

Fuat Dipova
Kariyer yönetimi

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Aksaray Üniversitesi
Aksaray / Merkez