Kariyer Panayırı'13

Eğitim / Kariyer

26 Mart 2013, Salı - 27 Mart 2013, Çarşamba

10:00 - 18:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Yıldız İşletme Kulübü'nün Gelenekselleşmiş En Büyük Kariyer Organizasyonu: KARİYER PANAYIRI'13

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin en büyük 'İş ve Kariyer' kulübü olan Yıldız İşletme Kulübü tarafından her sene üzerine yenisi koyarak özverili bir çalışmayla gerçekleştirilen 'Kariyer Panayırı' bu sene de Yıldız İşletme Kulübü'nün düzenlediği en büyük kariyer organizasyonu ünvanını koruyor. Büyük organizasyon 26-27 Mart tarihleri'nde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi önünde geleceğin yıldızlarıyla buluşacak.

Kariyer Panayırı'nda katılımcılar klasik şirket sunumlarından daha farklı bir konseptle karşılaşacak. Etkinlik kariyer odaklı farklı alanlara hitap ederek, iki gün boyunca 11.00-18.00 saatleri arasında öğrencilere büyük fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Bu renkli aktivitede; şirketler kendilerine ayrılan standlarda tanıtımları için hem ürünlerini dağıtacak hem de iş hayatına adım atmak için staj yapmak isteyen öğrencilerin CV’lerini, bilgilerini alacak.

İşte şirketler: ' Akçansa, Albaraka, Alkom, Arçelik A.Ş., Avusturalyada Yaşam, Bilge Adam, Çimtaş, Dalgakıran, Decathlon, Doğuş Otomotiv, Erdemir, Etiya, Göltaş, Gözen Holding, Güneş Sigorta, Hattat Holding, Kale Havacılık, Kibar Holding, Logo, Markafoni, Omsan Lojistik, Önder, Pırelli, Provus, Teksan Jeneratör, SoftTech, Teknosa, Vestel, Zorlu, Migros, Renault. '

Etkinliğin diğer bir dikkat çeken tarafıysa kurumsal sosyal sorumluluk bilincinin aşılanması ve sosyal sorumluluk projelerinin anlatılması için misafir olacak olan sivil toplum kuruluşları olacak. 'Sosyal Sorumluluk' denilince akla gelen ilk isimler Kariyer Panayırı'nda katılımcılarla buluşucağı günü bekliyor.

Mehmet Turgut ve Erdem Yener de gerçekleştirecekleri söyleşilerle Kariyer Panayırı'nda Yıldızlı öğrencilerle buluşacaklar.

Birbirinden eğlenceli yarışmalar, atölye çalışmaları, eğitimler , turnuvalar yiyecek içecek ve daha fazlası için 26-27 Mart tarihlerinde bu büyük etkinlikte görüşmek üzere..

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
İstanbul / Esenler
Davutpaşa Mah. Davutpaşa Caddesi
Etkinlik Konuları