KAHKAHA YOGASI LİDERLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKASYON PROGRAMI

Eğitim / Kişisel Gelişim

21 Aralık 2019, Cumartesi - 22 Aralık 2019, Pazar

10:00 - 19:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

KAHKAHA YOGASI LİDERLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKASYON PROGRAMI

Kahkaha Lideri ve Eğitmeni
Özden Kurnaz
ÜCRET: 1900.TL
***Erken katilimda %10 indirim uygulanacaktır.***

TARİH: 21 -22 ARALIK 2019
10:00-19:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir


2 gün toplam 18 saat sürecek eğitim boyunca katılımcılara Kahkaha Yogası'nın tarihi kahkaha yogasının teknikleri ve teknikleri öğretme biçimleri sunuluyor. Katılımcılar bu eğitim sonunda uluslararası alanda geçerliliği bulunan kahkaha yogası eğitmeni sertifikası almaya hak kazanıyor.
Bu kaçırılmayacak harika eğitimin gerçekleşebilmesi için kesin katılım şartı aranıyor. Katılımcılar ön kayıt esnasında ödeyecekleri kapora ile kesin katılımı gerçekleştirmiş oluyor.

Kahkaha yogası nedir?

1995 yılında Hintli Doktor Madan Kataria tarafından bulunup geliştirilen, klasik yoga'nın nefes tekniklerini çocuk oyunları ile birleştiren, kahkahanın olumlu etkilerini kitleler üzerinde çok hızlı bir şekilde yayan dünyanın 65 ülkesinde
Kahkaha yogası liderleriyle dünyaya yayılan bir kişisel gelişim tekniğidir.

Kahkaha yogasının faydaları nelerdir?

Kullandığı nefes teknikleriyle neşeyi birleştirip parasempatik sinir sisteminizi aktive ederken, aldığınız doğru nefesle hem kandaki oksijen oranını artırıyor hem de beynimizde bizi mutlu eden 5 büyük hormonun aktive olmasını sağlıyor. Eğlenceli neşe veren uygulamalarıyla içsel şifaya kavuşmanızı sağladığı gibi, utangaçlık çekingenlik gibi kişisel özelliklerinizin kaybolmasına kendinizi daha iyi ifade etmenize sebep oluyor. Kişinin kendine olan güvenini artırıp içindeki ihmal ettiği çocuksu yanıyla tekrar bağlantı kurmasına ve neşeye kavuşmasını sağlıyor. Artan neşe hayatta birçok alanda motivasyonunuzun artmasına sebep oluyor.

Kahkaha yogası liderlik eğitimine kimler katılabilir?

Kahkaha yogasının uygulayan iş yerlerinde kişilerde artan sevinç duygusuyla beraber ekip ruhu ve üretim performansını attırdığı gibi sosyal iletişimi fazlasıyla kuvvetlendirdigi, kişinin kendisindeki utangaçlık duygusunu bertaraf ettiği için yüksek bir özgüvene sahip oluyor .Tamamen bilimsel veriler üzerinden tasarlanmış dunyanın en geliştirici en sevimli kişisel ve bütünsel gelişim tekniği olduğundan dolayı;
Psikologlar,

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: