Kafkas Tebeşir Dairesi

Sahne Sanatları / Tiyatro

23 Kasım 2013, Cumartesi - 7 Aralık 2013, Cumartesi

20:00 - 23:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

Bertolt Brecht'in 1944 yılında yazdığı Kafkas Tebeşir Dairesi, dünyanın her yeri için geçerli olan insanlık temasını işleyerek din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmeden dünya insanına seçenek yaşama biçimi sunuyor ve bir insanlık mücadelesinin iç yüzüne iniyor. Evrensel bir nitelik taşıyan; iyilik, dürüstlük, özveri, mülkiyet gibi "insanlık değerlerinin", çok farklı karşılıklar bulabildiği bir "masal"dan hareket eden Kafkas Tebeşir Dairesi müzikli oyunu, hem şarkıları hem dansları hem de hikayesiyle yeni sezonun en iddialı oyunu olmaya hazırlanıyor. Barış Erdenk'in yönetmenliğini ve Sibel Erdenk'in koreograflığını yaptığı müzikal oyunda, başarılı oyuncular Songül Öden ve Levent Ülgen başrolleri paylaşacak. 12 kişilik oyuncu ve 5 kişilik orkestrasıyla 23 Kasım'da Zorlu Center PSM'de prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Gruşe: Songül Öden Azdak: Levent Ülgen Vali / Laventi: Serhat Yiğit Prens / Onbaşı: Ercüment Acar Simon: Göker Ersivir Valinin Eşi: İlknur Güneş Ludovika / Kaynana: Işıl Keskin Sütçü / Yaver: Yiğit Pakmen Er / Doktor: Serhat Parıl Keşiş / Doktor: Onur Bilge Maro / Yenge: Ece Müderrisoğlu Asker: Utku Demirkaya

Bu etkinlik Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından düzenlenmektedir. Bilet almak için 0212 244 82 81 no.lu hattan iletişime geçebilirsiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zorlu Center PSM Drama Sahnesi
İstanbul / Beşiktaş
Barbaros Blv.
Etkinlik Konuları