Jennifer Lopez Konseri

Konser / Pop

16 Kasım 2012, Cuma

21:00 - 23:45

Ücretli

Etkinlik Detayları

Müzikseverleri şaşırtmaya devam eden Bonus, büyük ses getirecek İstanbul Jennifer Lopez Konseri ile 16 Kasım 2012'de karşınızda olacak.

Ünlü popstar, Panama’da başlayan "Dance Again" turnesi kapsamında Ülker Sports Arena’da sahne alacak. Her yaştan milyonlarca hayranı olan Lopez, konserde, dünya listelerinde uzun süre ilk sırada kalan “On The Floor” şarkısının yer aldığı “Love” albümünün yanı sıra, sevilen hit parçalarını da seslendirecek.

Bonus sponsorluğunda düzenlenecek konserde, Lopez’in sunacağı görkemli sahne şov büyük yankı uyandıracak. Yeni lanse ettiği interaktif web sitesi üzerinden sevenlerini sahne arkası görüntülerini izlemeye çağıran Lopez, hayranlarına, konser bileti kazanma, özel röportaj ve resimlerine ulaşma şansı sunacak.

Müzik kariyeri boyunca 7 albüm çıkaran Jennifer Lopez’in satışları, 1999 yılındaki parlak çıkışından bu yana dünya çapında 55 milyona ulaştı.

2001 yılında rol aldığı ve Amerika’da en çok izlenen film olan “The Wedding Planner” ile büyük bir başarı elde eden popstar, aynı yıl “J. Lo” albümüyle Billboard Top 200 listesinde ilk sıraya yerleşmişti.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Ülker Sports Arena
İstanbul / Ataşehir / YENİSAHRA
Barbaros Mah., Dereboyu Cad.
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler