İstanbul Mobilya Fuarı

Fuar / Mobilya-Dekorasyon

28 Ocak 2014, Salı - 1 Şubat 2014, Cumartesi

10:30 - 18:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Geleceğin ev ve ofis mobilyası konseptlerinin sergileneceği İFF - İstanbul Mobilya Fuarı, katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlayamaya devam edecek. İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11 No'lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak - 01 Şubat tarihlerinde toplam 15.000m2 alanda, 100'ü aşkın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. 

Mobilyada ve ofis mobilyasında ürün tasarımı, boyutlar, renkler, detaylar, fonksiyonellik, konfor, kalite, farklılık, mekana uygunluk ve imaj adına yeniyaklaşımları sunacak IFF 2014, katılımcıların verimliliğini de en üst düzeye taşıyacak.  IFF, Home & Office Concept mobilyasına yönelik çok boyutlu tasarım ve ürünlerin yer alacağı bir fuar olarak mobilya endüstrisinin geleceğe yönelik tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.


Ev Mobilyası konusunda dünyanın sayılı fuarları arasına giren İMOB'u son üç yıl başarı ile gerçekleştiren ve gücüne güç katan EUF, İFF- İstanbul Mobilya Fuarı ile bu konsepti devam ettiriyor. Her çeşit bitmiş ev mobilyası ürünlerinin sergileneceği İFF İstanbul Mobilya Fuarı, Katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam edecek.

İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11 No'lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak - 01 Şubat tarihlerinde toplam 25.000m2 kapalı alanda,200'e yakın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. EUF, mevcut bilgi birikimi, vizyonu ve uluslararası yapısı ile katılımcılarına kazandırmaya devam edecek.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Atatürk Havalimanı Karşısı
Etkinlik Konuları