İnsan Kaynakları Yönetimi (EU)

Eğitim / İnsan Kaynakları

1 Kasım 2017, Çarşamba - 30 Kasım 2017, Perşembe

09:30 - 18:30

Ücretli

0 (212) 273 15 05

[email protected]

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

İzmir Ege Üniversitesi - İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı
İzmir Ege University - Human Resources Management Certificate Program

Ege Üniversitesi ve BMI işbirliğiyle tasarlanmış olan “Insan Kaynakları Yonetimi Sertifika Programı”, katılımcılarına İK’nın planlama, seçme ve yerleştirme, eğitim ve geliştirme, performans yönetimi ve ücretlendirme gibi alanlarında detaylı bilgi sunacak ve uygulamaya yönelik çalışmaları ile katılımcılarının bu alanda yetkinliklerini arttıracaktır. Program katılımcıların teorik altyapı ve becerilerinin geliştirilmesinin yanı sıra, İK alanındaki güncel uygulamalara, örneklere ve gelişmelere odaklanmaktadır.

İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmayı ve bu alanda uygulamaya yönelik bilgi ve yetkinlik sahibi yöneticiler yetiştirmeyi hedefleyen insan kaynakları eğitim programı, İzmir'de Ege Üniversitesi ve BMI işbirliğiyle gerçekleştirlecektir. 

 Katılımcı Profili

İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyenler, personel yöneticiliğinden İK yöneticiliğine geçiş yapmak isteyenler, şirketlerin insan kaynakları bölümünde çalışan ve yetkinlik bazlı insan kaynakları konusunda gelişim göstermek isteyen İK uzmanları, danışmanları, yönetici adayları ve yöneticileri ve bu alana kariyer geçişi yapmak isteyen iş dünyası profesyonellerinin katılımı hedeflenmektedir. 

Belgelendirme

Programa % 70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara Ege Üniversitesi tarafından hazırlanan resmi sertifika verilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Ege Üniversitesi
İzmir / Bornova
Ege Üniversitesi Kampüsü
Etkinlik Konuları