İnebolu Kültür Sanat Derneği Edebiyat Günleri

Söyleşi / Kültürel

25 Kasım 2016, Cuma - 26 Kasım 2016, Cumartesi

10:00 - 16:00

Ücretsiz

yazaralibayram@gmail.com

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

İnebolu Kültür ve Sanat Derneği katkılarıyla 25-26 Kasım 2016 günlerinde İnebolu'da Edebiyat Günlerine Ali Bayram ve Mustafa Yaşar Dilsiz "İkimizin bir hikayesi var" konulu 25 Kasım 2016 Cuma Günü İnebolu halkı, 26 Kasım 2016 Cumartesi günü öğrencilerle biraraya gelecekler.

Son günlerin Polisiye Romanda adından sıkça duyduğumuz Polisiye Yazar Ali Bayram Ocak 2017 yılında çıkacak Atakule Cinayeti isimli polisiye romanının tanıtımı ile Mayıs-2017 'de yayınlanacak olan Marazın Kahvesi isimli romanını bugünlerde duyurucak. 

Yazar Mustafa Yaşar Dilsiz üçüncü ve yeni çıkan kitabı Kara Kutu'yu İnebolullarla buluşturmaya hazırlanıyor. Edebiyat dünyasına üçüncü kitabıyla kendine yer açan, son günlerde sosyal medyalarda çok konuşulan Kara Kutunun okuyucu tarafından topladığı beğeni ve gelen yorumlarla emin adımlarla yürüyüşüne devam eden M.Yaşar Dilsiz bu arada yeni bir kitabının hazırlığına da başlamış oldu.

"2 mizin 1 Hikayesi Var" konulu Söyleşide İnebolu Kültür Sanat Derneğinin ülkemizde önemli kültür ve sanat etkinliğinde önemli iki yazarı İnebolu'da ağırlamaya hazırlanıyor. 

Turgut Uyar başta olmak üzere birçok edebiyatçıya mekan olan ve ilham kaynağı İnebolu'nun önemli ve son günlerin en popüler yazarları Ali Bayram ile M.Yaşar Dilsizin buluşmasında iki ünlü yazarın söyleşinin çay ve kahve tadında geçeceği kesindir. 

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İnebolu belediyesi
Kastamonu / Hanönü(gökçeağaç)
İnebolu Belediyesi Kültür Salonu
Etkinlik Konuları