İmza Hücresi Şifası Seansları Erkan Kolkılıç

Çalıştay / Kişisel Gelişim

1 Mart 2019, Cuma - 31 Mart 2019, Pazar

12:00 - 19:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

İmza Hücresi Şifası Seansları
Erkan Kolkılıç

Cumartesi - Pazar ( Haftasonları )
12:00 - 19:00
*** Seans Almak İçin Önceden Arayarak Randevu Almanız Gerekmektedir. ***

Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka - İzmir (Akbank Sokağı)

İmza Hücresi Şifası Nedir?

Beyin Epifizinde bulunan İmza Hücresi'ne enerjiyi odaklayarak yapılan bir sağaltım türüdür. İmza Hücresi, mükemmel hücresel yapımızı ve orjinal mavi kopyamızı barındıran bir hücredir. Bu hücrenin uyandırılması mükemmel sağlığımıza bir geri dönüş olduğu gibi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarımız arasındaki dengeyi kurmamıza yardımcı olur. Bu çalışma ile pekçok hastalığın iyileşmesine destek olmanın yanında, beyinsel fonksiyonlarda ve sağ ve sol loblarının kullanım bölgelerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir.

"Lemurya Bilgileri"ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı, Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir öğreti olan İmza Hücresi Şifası çok etkili bir sağaltım türü olup korkunun olmadığı eterik vücudumuzun uyanmasına ve 5 duyunun ötesine geçmemize yardımcı olur. Sevginin evrensel gücü hastalığın titreşimsel yapısını kırarak manyetik oluşumunu ışığa geri döndürür. Tüm bu gerçekliklerin farkında olan İmza Hücresi uygulayıcısı hastalığın titreşimsel yapısını mükemmelliğe uyumlar.

Erkan Kolkılıç kimdir ?

1984 yılında Almanya da doğdum,Anadolu Ünv. Maliye Bölümünden mezun oldum.2014 yılında Reiki Master Eğitimimi tamamladım,2016 Yılında Alfa Bioenerji 1.Seviyesini Kenan Boyraz dan aldim. 2016 yılında Selda Bağcan' dan Kabala Eğitimine başladım,Kabala Eğitimi hala devam etmekte,2018 yılından İmza Hücresi Şifası 1.seviyesi Selda Bağcan' dan aldım.2019 yılında da Selda Bağcan 'dan imza hücresi 2.seviyesini aldım.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ