IAESTE Online Kariyer Fuarı 2014

Fuar / Kariyer

3 Kasım 2014, Pazartesi - 14 Kasım 2014, Cuma

00:00 - 23:45

Ücretsiz

Facebook

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Mühendislik, fen öğrencisi ya da yeni mezun musun ve Avrupa'da iş fırsatları ve eğitim olanaklarıyla mı ilgileniyorsun? O halde, 03.11.2014 - 14.11.2014 tarihlerinde IAESTE Online Kariyer Fuarı sizin için mükemmel bir fırsat. Faydalı bilgiler bulun, üst düzey işverenlerle ve üniversitelerle iletişim kurun ve diğer 15'in üzerinde Avrupa ülkesindeki öğrenciler ile deneyimlerinizi paylaşın, hem de masanızdan bile kalkmadan!

Sanal kariyer platformumuz aracılığıyla, katılımcı olarak firma profiline bakabilir, iş fırsatlarına başvurabilir ve firma temsilcileriyle çalışma koşulları, güncel projeler ve firma kültürü hakkında daha fazla bilgi almak için sohbet edebilirsiniz.

Katılan üniversiteler sayesinde fuar, yurtdışında okumak isteyen veya doktora olanaklarını araştıran mühendislik ve fen öğrencileri için ilgi çekici bilgiler ve kariyerle ilgili seminerler sağlayacak. Mesela, "İngilizce CV nasıl yazılır?", "Yurtdışında kariyere başlamak için en iyi 10 yol" gibi, gelecekte uluslararası bir kariyer yolunda ilgilenen herkes için çok değerli.

Daha ayrıntılı bilgiyi nerede bulabilirim?

Facebook'ta takip edebilirsiniz (https://www.facebook.com/IAESTEOnlineCareerFair ) veya internet sitemize göz atabilirsiniz: http://www.onlinecareerfair.eu

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Teknik Üniversitesi
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Maçka/İSTANBUL
Etkinlik Konuları