HP World 2014

Konferans / Bilişim

19 Eylül 2014, Cuma

08:00 - 20:30

Ücretsiz

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

HP’nin iş ortakları ve müşterileri, kurumların çalışma ve Türkiye’de güçlenme çabalarına yönelik devrim yaratan teknolojileri tartışmak için HP World 2014 etkinliğinde buluşuyor.

Binden fazla kişinin katılması beklenen HP World etkinliği Türkiye teknoloji pazarındaki değişimlere odaklanıyor. Bu değişimler arasında Büyük Veri, Bulut, Mobilite ve Güvenlik gibi CIO’lara müşteri, iş ortağı ve çalışan beklentilerini karşılarken BT ve şirket hedeflerini tutturma süreçlerinde zorluk teşkil eden unsurlar yer alıyor. Bu değişimler kurumların sadelik, çeviklik, hız ve düşük maliyet beklentilerini karşılama ve kişilerin yaşamlarını geliştirme hedeflerine yönelik çözümlerin derinlikli entegrasyonunu sunan Yeni Bir BT anlayışını gerektiriyor.

HP World etkinliği 19 Eylül tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Etkinlikte HP EMEA Kurumsal Sunucular, Depolama ve Ağ Çözümleri Bölüm Başkanı Peter Ryan bir konuşma yapacak. DreamWorks Animation Stratejik İş Birlikleri ve Teknoloji İletişimi Başkanı Kate Swanborgh da katılımcılara bir sunumla hitap edecek.

Etkinlikte kurulacak bir demo alanında HP’nin Büyük Veri ve Bulut Sistemlerinden Altyapı Çözümlerine, Güvenlik ürünlerinden Mobilite seçeneklerine kadar en yeni ürün ve çözümleri sergilenecek.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi
İstanbul / Beyoğlu / HALICIOĞLU
Sütlüce Mahallesi, Eski Karaağaç Caddesi
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
CloudTalk Global
İstanbul Kongre Merkezi