Homage to The Beatles Konseri

Konser / Diğer

6 Mart 2014, Perşembe

20:00 - 23:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

Cristina Zavalloni & I Virtuosi Italiani

Solist: Cristina Zavalloni 
Şef: Aldo Sisillo 
Orkestra: I Virtuosi Italiani Oda Orkestrası

The Beatles'a Saygı, "The Beatles"'ın unutulmaz parçalarının orjinallerine sadık kalınarak, ünlü caz vokalist Cristina Zavalloni'nin I Virtuosi Italiani oda orkestrası eşliğinde yorumlandığı büyülü bir performans.

Duayen müzisyenlerle birlikte çalışma şansı yakalayan yetenekli Zavalloni, Londra Senfoni Orkestrası, BBC Senfoni Orkestrası, Rai Orkestrası, Schoenberg Topluluğu ve Los Angeles Filarmoni gibi topluluklarla solo konserler verdi. Repertuarı operalardan oda müziği eserlerine, caz şarkılarından popüler şarkılara varan bir zenginlik barındırıyor.

Bu özel gecede Zavalloni'ye 1989 yılında kurulan, dünyaca ünlü solo sanatçıları ve orkestra şefleriyle performanslar sergileyen I Virtuosi Italiani orkestrası eşlik edecek.

Bugün Aldo Sisillo'nun yönetiminde zengin bir müzikal kayıt repertuarı geliştirmiş olan orkestranın, Choc de la Musique, Fivestars - Goldberg prize ve Diapason d'or ödülleri var.

Gelin hep beraber Cristina Zavalloni & I Virtuosi Italiani'nin etkileyici performanslarıyla bir kez daha uzaklara gidelim. "Help", "Yesterday", "Obladì obladà", "Michelle", "Let it be" gibi unutulmaz şarkılarla The Beatles'ı PSM'de yad edelim.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zorlu Center PSM Ana Tiyatro
İstanbul / Beşiktaş
Barbaros Blv.
Etkinlik Konuları