Göksel Konseri

Konser / Pop

15 Mart 2014, Cumartesi

21:00 - 23:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

Hüzünlü zamanlarda yazılan duygu yüklü besteleri ve teatral yorumuyla seslendirdiği şarkılarıyla Göksel pop müziği içinizde hissettiriyor.

Profesyonel müzik yaşamına üniversite yıllarında başlayan Göksel, 1997 yılında bestelerin çoğunluğunun kendisine ait olduğu "Yollar" isimli ilk albümündeki "Sabır" adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. 2001 yılında "Körebe" albümüyle çıkışını sürdüren sanatçının "Depresyondayım" şarkısı özellikle sözleri ve müziği ile her kesimden büyük ilgi gördü, "Körebe" albümü Türk Pop tarihinin en kült albümleri arasında yerini aldı.

2003 yılında "Söz Ver", 2005 yılında "Arka Bahçem" ve 2007 yılında "Ay'da Yürüdüm" albümleriyle müzikseverlerle buluşan sanatçı, 2009 yılında tamamı eski şarkılardan oluşan "Mektubumu Buldun mu?" albümünü ve 8. solo albümü "Bende Bi' Aşk Var"ı sevenlerine sundu.

"Ben de Bi' Aşk Var" müzik eleştirmenleri tarafından son yılların en iyi albümü olarak nitelendirildi. Bu albümünde yer alan "Acıyor" şarkısı dijital platformda yılın en cok indirilen şarkısı oldu. Göksel bu albümüyle Altın Kelebek ve Avrupa Gazeteciler Derneği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ödüllerine layık görüldü.

Türk pop müziğinin en güzel seslerinden biri, en güzel şarkılarını eşsiz yorumuyla sizin için söylerken Türk pop müziğine doyacaksınız.

Bilet Al:https://bilet.zorlucenterpsm.com/PagesPublic/productBrowse/productHome.aspx?ProductSubType=GOKS

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Zorlu Center PSM Ana Tiyatro
İstanbul / Beşiktaş
Barbaros Blv.
Etkinlik Konuları