Genç Türkiye Zirvesi

Zirve / İnovasyon

23 Nisan 2014, Çarşamba - 23 Mayıs 2014, Cuma

10:00 - 10:00

Ücretsiz

+90(212) 274 74 08

[email protected]

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Genç Türkiye Zirvesi “İnovatif Düşün, Geleceği Yönet” ana teması ile 23 - 24 - 25 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.
 
165 ülke ve Türkiye’nin 81 ilindeki üniversitelerden hiçbir ayrım gözetmeksizin, tüm renkleriyle Türkiye’yi oluşturan gençliğin temsilcisi olarak 3000 üniversite öğrencisinin, sahip olduğu ülke geleceğine yön vermek için bir araya geleceği Genç Türkiye Zirvesi bu bağlamda Cumhuriyet tarihinin en dinamik gençlik projelerinden biridir.
 
Genç Türkiye Zirvesi 2013 yılında “Hedef 2023 Lider Ülke Genç Türkiye” vizyonu ile başlamıştır. Açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın yaptığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın katılım gösterdiği zirve ile ülkemizi ileriye taşıyacak Türkiye Gençliği bir araya gelmiş; ekonomiden sanayiye, eğitimden bilişime birçok alanda önemli konuya değinilmiştir.
 
Zirve Yıldız Teknik ÜniversitesiT.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Türkiye İhracatçılar Birliği ve İstanbul Sanayi Odası’nın stratejik ortaklığı, birikimi ve iş birliği ile gerçekleştirilecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Gümüş Cad. No:4
Etkinlik Konuları