GAP HAYALİ TURU

Gezi / Turizm

9 Eylül 2020, Çarşamba - 16 Eylül 2020, Çarşamba

00:30 - 23:30

Ücretli

0850 532 2001

info@picassotravel.com.tr

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Tur Programı

 

1. Gün: GECE YOLCULUĞU İLE TURA BAŞLAMA

Siz saygıdeğer misafirlerimizi belirtilen saat ve duraklardan alarak Picasso Travel (picassotravel.com.tr) araç içi ikramlarımız eşliğinde hatıralarınızda iz bırakacak Rüya gibi bir GAP turumuza başlamak üzere gece yolculuğumuza başlıyoruz. Eskişehir–– Ankara – Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. Pozantı’da vereceğimiz serbest kahvaltının ardından Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya hareket ediyoruz.

 

2. Gün: ADANA – TAŞKÖPRÜ – SABANCI CAMİİ – ANTAKYA- ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ – HABİBİ NECCAR CAMİİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – HARBİYE ŞELALESİ

Değerli misafirlerimiz, otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde Eskişehir–– Ankara – Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. Pozantı’da vereceğimiz serbest kahvaltının ardından Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya hareket ediyoruz. Adana gezimizde, Büyük Saat Kulesi, Adana Ulu Cami, Ramazanoğlu Konağı (Panoramik), Seyhan Nehri üzerine kurulmuş olan Meşhur Taşköprü başlıca gezi noktalarımız olacak. Köprübaşında vereceğimiz molanın arıdan, Sabancı Camii gezisini yaptıktan sonra Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları olan ve son zamanlarda dizileri ile de ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği ve an itibariyle Türkiye’nin en büyük Mozaik Müzesi konumundaki Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Hizmete yeni açılan bu muhteşem müze, sizleri büyüleyecek cinsten. Müzeden sonra şehrin tarihi sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında şehirde hala var olan Katolik- Ortodoks ve Protestan cemaatlerine ait kiliseleri de görme şansımız olacak. (Belirtilen Kiliseler halen aktif ibadethane olduklarından, ibadet saatlerinde ziyaretçi kabul etmemektedirler. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmalarında fayda vardır.) Sonrasında Anadolu’da yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Camiini ziyaret edeceğiz. Ardından da otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen ve “Hristiyanlık” isminin ilk kez zikredildiği Saint Pierre Kilisesini geziyoruz. Antakya gezimizi tamamladıktan sonra, Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye’de vereceğimiz serbest vaktin sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Boğaziçi Neccar Sofrasında alınacaktır (Ekstra)
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde açık büfe olacak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)
Konaklama Oteli: Özcihan Otel, Grand Boğaziçi Otel, Deliban Otel, Anemon Otel Vb.
Mola Tesisleri: Genç Ömür Dinlenme Tesisleri- Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri-Ağaçlı Dinlenme Tesisleri

Rota:  Bursa- Adana/ 831 km Adana  -192 km
Otele Giriş Saati: : 18:30

 

3. Gün: ADIYAMAN – NEMRUT DAĞI – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ - GÜN BATIMI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Kırıkhan- Hassa yolu üzerinden Adıyaman hareket ediyoruz. Pazarcık- Gölbaşı üzerinden Adıyaman’a ulaşıyoruz. Adıyaman’a ulaştığımızda minibüslerimize binerek Nemrut Dağı ’na doğru yola çıkıyoruz. (Ekstra Opsiyonel Tur). Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ait Tümülüs ve Diğer Kutsal alanlardır. Zirve’de İlk olarak Doğu Terasında bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrut’un büyüsü sizleri de derinden etkileyecektir. Doğu Terası Bağış Sunağını gördükten sonra Batı Terasına geçerek önce Batı Terası Bağış Sunağı’nı ve Arslan Horoskopu’nu görüyoruz. Rehberimizin anlatımları bittikten sonra derin bir sessizliğe kapılıp, güneşin yukarıdan aşağıya doğru muhteşem batışını seyrediyoruz. Güneşin batışı sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Adıyaman İskender 85 Restoranda Yöresel Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama Oteli: Antiochos Otel, Rabat Otel, İsias Otel, Bozdoğan Otel,Arsames Otel, Vb.

Rota: Hatay – Adıyaman / 320 km | Bölge içi gezileri / 170 km
Toplam Kat edilecek Mesafe: 490 km
Otele Giriş Saati: Gün Batımına göre değişmektedir.

 

4. Gün: MALATYA – ASLANTEPE HÖYÜĞÜ – BATTAL GAZİ- KARAKAYA BARAJ GÖLÜ – KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ – ELAZIĞ- HARPUT – HARPUT KALESİ- BALAK PAŞA HEYKELİ – HAZAR GÖLÜ – GEZİN DELTASI- DİYARBAKIR – ULU CAMİİ – SURLAR – HASANPAŞA HANI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Adıyaman’dan ayrılarak Malatya ‘ya varıyoruz. Atatürk Evi, Malatya Müzesi, Tarihi Malatya evlerinin bulunduğu Beş Konaklar mevkii ve Eski Malatya (Battal Gazi) gezilerini gerçekleştiriyoruz. Ardından Aslantepe Höyüğü ve Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı gezilerini tamamladıktan sonra kayısı ve yan ürünlerinin satıldığı Şire Pazarında alış-veriş imkânı veriyoruz. Alış-veriş sonrası Malatya'dan ayrılarak Elazığ ’a hareket ediyoruz. Karakaya Baraj Gölü üzerindeki Kömürhan Köprüsünü geçerek ulaştığımız Elazığ’da ilk olarak, kentin en önemli noktası olan Harput Kalesi’ne çıkarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında ise Balak Paşa Heykeli altında bulunan kafeteryadan Elazığ’ı kuş bakışı seyrettikten sonra kısa bir mola veriyoruz. Harput gezimizin ardından sit alanı olan Hazar Gölü’ne hareket ediyoruz. Batıda Kürk Suyu ağzında Kürk Deltası, doğuda ise Zıkkım Deresi ağzında Gezin Deltası bulunan gölün kıyısında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Diyarbakır ’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’da ilk olarak Hasanpaşa Hanı ’nı geziyoruz. Ardından edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden ve 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin en güzel örneğidir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan, Anadolu’da kurulan ve İslam Dünyası’nın V. Haremi Şerifi olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Mardin Kapı ve Keçi Burcunu görüyoruz. Aynı noktadan Dicle kıyısındaki Hevsel Bahçeleri ve 10 Gözlü Köprüyü de gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Adıyaman İskender 85 Restoranda Yöresel Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama Oteli: Plaza Otel – Demir Otel- İzgi Turhan Otel Vb.

Rota: Hatay – Adıyaman / 320 km Bölge içi gezileri / 170 km
Toplam Kat edilecek Mesafe: 490 km
Otele Giriş Saati: 20.00

 

5. Gün: BATMAN- HASANKEYF – ZEYNEL BEY TÜRBESİ – SULTAN SÜLEYMAN CAMİİ- MİDYAT – MİDYAT KONUK EVİ – TELKÂRİ ÇARŞISI – SAVUR – KILLIT KÖYÜ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Batman üzerinden Hasankeyf ’e doğru hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’ı panoramik olarak gördükten sonra, yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Hasankeyf gezimizde Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri göreceğimiz başlıca yerler olacak. (Hasankeyf’te yaşayan vatandaşlarımızın, başka bölgelere nakil işlemi devam ettiğinden, bazı gezi noktaları aşamalı olarak ziyarete kapatılmaktadır. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.) Hasankeyf gezimizi tamamladıktan sonra Midyat ’a hareket ediyoruz. Gezimize Sıla ve Adını Kalbime Yazdım Dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini gezerek başlıyoruz. Tarihi Midyat Evlerinin arasından yürüyerek güzel vakitler geçiriyoruz. Midyat’ın dünyaca ünlü el işleme sanatı olan Gümüş ve Telkâri ürünlerinden satın alınabileceğiniz çarşıda serbest zaman verdikten sonra aracımızla buluşarak, Hristiyanlığın ilk yerleşim köylerinden olan Kıllıt Köyü’ne hareket ediyoruz. Köyün terkedilmiş görüntüsü bize hüzün verecektir. Köyün Muhtarı İlyas Amcadan Kıllıt Köyünün hikâyesini büyük bir merakla dinleyip köyde bulunan Ortodoks, Katolik (Harabe) ve Protestan (Harabe) (Müsaitlik durumuna göre) kiliselerini ziyaret ediyoruz. Kıllıt Köyü’nde yüreğimizi bıraktıktan sonra Mardin’e benzerliğiyle ünlü olan Savur ilçesine hareket ediyoruz. Vereceğimiz kısa bir molanın ardından tekrar yola koyuluyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Midyatta serbest zaman ya da – Mardin Ebrar Mahalli yemeklerde. (Ekstra)
Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama Oteli: Yay Grand Otel –Matiat Hotel- Erdoba Elegance Hotel – Turabdin otel- Akitu Hotel Vb.

Rota: Diyarbakır – Hasankeyf (150 km) Hasankeyf – Midyat (46 km) Midyat – Savur (66 km) Savur – Midyat (50 km)
Toplam Kat edilecek Mesafe: 312 km
Otele Giriş Saati: 19 .00

 

6. Gün: MARDİN – DAYRUL ZAFERAN MANASTIRI VEYA MOR GABRİEL MANASTIRI – KASIMİYE MEDRESESİ – MARDİN MÜZESİ - ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ – LATİFİYE CAMİİ – ŞANLIURFA – HARRAN - GÖBEKLİ TEPE – BALIKLI GÖL – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Mardin ’i gezmeye başlıyoruz. Hz. İsa’dan sonra V. yüzyılda inşa edilen ve günümüzde Süryani Ortodoks Patriklerinin Evi olarak kullanılan Dayrul Zafaran Manastırı veya Mor Gabriel Manastırı gezimizi tamamlıyoruz. Ardından 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımiye Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Eski Mardin’i gezmeye başlıyoruz. Gezimize eskiden Patrikhane merkezi olan Mardin’deki en görkemli yapılardan biri olan Mardin Müzesi ’ni gezerek devam ediyoruz. Ardından eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binası ve Şehidiye Camii’ni görerek, Tarihi Çarşıları ve sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyoruz. Ardından 11.yy da yapıldığı tahmin edilen ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Cami’yi görüyoruz. Ardından Latifiye Camisi ’ni geziyoruz. Çarşılar içinde verilen serbest zaman ardından, Tarihi İpek Yolu olan, Kızıltepe- Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa ’ya hareket ediyoruz. İlk olarak Şanlıurfa’nın kenarından Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını (Müsaitlik durumuna bağlı olarak) geziyoruz. Ardından Harran gezimizi gerçekleştiriyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi)İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Harran’dan ayrılarak, Şanlıurfa merkezde gezimize devam ediyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamı’ndan ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panoramik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han ’da çay molası veriyoruz. Günün sonunda aracımızla buluşarak otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız ile akşam yemeği sonrasında Urfa Kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: – Mardin Ebrar Mahalli yemeklerde. (Ekstra)
Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama Oteli: Dedeman Otel, Asil Otel, Nevali Otel Vb
Rota: Midyat – Mardin (65 km) Mardin – Şanlıurfa (190 km) Bölge İçi Gezileri (30 km)
Toplam Kat edilecek Mesafe: 285 km
Otele Giriş Saati: 19 .00

 

7. Gün: BİRECİK- HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ – EMİNE GÖĞÜŞ MUTFAK MÜZESİ – TAHMİS KAHVESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında bir kısmı sular altında kalan Halfeti ’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak, Birecik ’e ulaşıyor ve dünyada nesli tükenmekte olan, dünyada sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. Bu sevimli dostlarımızı gördükten sonra Nizip üzerinden Doğu’nun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep ’e doğru yola çıkıyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz. Ardından müzeden ayrılarak, yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan nadir yapılardan olan Gaziantep Kalesini (Panoramik) görüyoruz. Ardından Kale’nin eteklerinde bulunan Emine Göğüş Mutfak Eserleri Müzesi’ni geziyoruz. Dünyaca ünlü Gaziantep Mutfağını yakından tanıdıktan sonra bu kez de kentin diğer bir önemli kültürü olan Hamam Kültürü’nü yakından tanımak üzere Hamam Müzesi ’ne gidiyoruz. Burada göreceğiniz eserler çok hoşunuza gidecek. Tahmis Kahvesinde Menengiç Kahvesi molası sonrası, bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş vb. baklavacılar önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket etmek üzere aracımızla buluşuyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Halfeti veya Gaziantep’te Restoranlarda Yöresel Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Met Gold Otel,  Best Western Otel Dedeman Otel, Teymur Otel, Şirehan Otel, Grand Otel Vb.
Rota: Şanlıurfa – Halfeti (115 km) Gaziantep – Halfeti (105 km) Bölge İçi Gezileri (20 km)
Otele Giriş Saati: 19.15

 

8. Gün: KAHRAMANMARAŞ – MARAŞ KALESİ – MARAŞ DONDURMASI – TEKİR YAYLASI- KAYSERİ – MİMAR SİNAN DOĞDUĞU EV – YERALTI ŞEHRİ – AĞIRNAS – SAAT KULESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, 1973 yılında Kahraman unvanını alan Kahramanmaraş şehrimize gidiyoruz. Maraş’ı yukarıdan göreceğimiz Maraş Kalesinde fotoğraf molası sonrası Dünyaca ünlü Maraş dondurmalarını tadabileceğimiz Yaşar Pastanesine gidiyoruz. Sonrasında Maraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz. Kahramanmaraş gezimiz sonrası Kayseri ’ye hareket ediyoruz. Kayseri yolu üzerinde Tekir Yaylasında kısa bir molanın ardından Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas ’ı gezmek için yola çıkıyoruz. Burada gezeceğimiz yerler arasında; Mimar Sinan’ın doğduğu ev, yeraltı şehri, Agias Prokopis Kilisesi olacaktır. Sonrasında Kayseri şehir merkezine gidiyoruz. Kayseri Surları ve Kalesi geniş bir alana sahiptir. Bu alan içerisindeki gezimizde, Roma İmparatoru III. Gordianus zamanında (M.S 238–244) inşa edilmiş olan Kayseri Kalesi’ni (İç Kale, Kuyumcular Çarşısı, Kale Camisi) Cumhuriyet Meydanı'ndaki Saat Kulesi’ni, Mahber’i Honat Hatun Külliyesi’ni ve Döner Kümbeti göreceğiz. Gezilerimizin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Kahramanmaraş’ta Bölgesel Restoranda Yöresel Yemek Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Dikkat bu gece otel konaklaması yoktur.

 Rota: Gaziantep – Kahramanmaraş (95 km) Kahramanmaraş – Kayseri (260 km) Kayseri – Bursa (975km) 
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 975 km

 

9. Gün: BURSA

Değerli misafirlerimiz, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Picasso Travel  (picassotravel.com.tr) etkinliğinde buluşmak üzere, üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın…

Toplam Tur Mesafesi: 4051 KM

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Picasso Travel  araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Seçilen otellerde 6 gece Konaklama
 • Otelde alınacak 6 sabah kahvaltısı açık büfe
 • Otelde alınacak 6 akşam yemeği açık büfe
 • Picasso Travel  araç içi soğuk sıcak ikramlar
 • Profesyonel kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti
 • Picasso Travel  güvencesi
 • Picasso Travel  Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri
 • Ek Hizmet Bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sabah alınacak ilk kahvaltı
 • Tüm öğlen yemekleri
 • Tüm Yemeklerde alınan içecekler
 • Son akşam alınacak olan akşam yemeği
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Nemrut Dağı Turu
 • Sıra Gecesi
 • Halfeti Tekne Turu
Bu etkinliğin süresi geçmiş
Picasso Travel
Bursa / Osmangazi / KÜKÜRTLÜ
Kükürtlü Mahallesi Oulu Cad. No: 25 Oylum Sitesi A-Blok D:2 16070 Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
Etkinlik Konuları