Finansbank Career 2.0 - Marmara Community

Seminer / Bankacılık

19 Şubat 2013, Salı

09:00 - 18:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

 Marmara Community Kulübü’nden Bankacılığa Farklı Bir Bakış Açısından Bakma Fırsatı !

Bankacılık ile ilgi merak ettiğiniz her şey bu etkinlikte sizlerle. Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından Finansbank ‘ın yöneticileri sizlerle bankacılığa giden yoldaki tüm tüyoları paylaşıyor olacak.

Finansbank’ın en mutlu saati bu sefer kampüsünde!

Sen de iş yaşamı hakkında çok özel tüyolar kapmak için bu saati kaçırma. Bir yandan etkili cv nasıl hazırlanır öğrenirken diğer yandan pedal çevirerek smoothie hazırlayabileceksin. Üstelik Finansbank yöneticileri daha parlak bir kariyerin olsun diye hazırladıkları sunumun içine hediyeler gizleyecek, kazanabilmen için kopya bile verecek.

Hayatının ilk “happy hour”unda DJ senin için çalacak, birbirinden lezzetli ikramlar karnını doyuracak!
Kariyerin ile ilgili ipuçlarını bulabileceğin,ödüllü kariyer yarışmalarına katılabileceğin eğlence dolu bu organizasyonumuza tüm Marmara Üniversitesi öğrencilerini bekliyoruz !

KAYIT İÇİN :
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İktisat Fakültesi girişindeki ve Yemekhane önündeki standlarımızdan veya internet sitemizdeki form üzerinden ön kayıt yaptırmanız gereklidir.

Katılım ÜCRETSİZDİR.

*Ön kayıt yaptırırken belirten katılımcılarımıza sertifika verilecektir.

Katılmak için Online olarak kayıt olabilirsiniz.

Biletiniz 24 saat içinde mail adresinize gönderilecektir.Bilgilerinizde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
İstanbul / Kadıköy / GÖZTEPE
Göztepe, Kadıköy, İstanbul
Etkinlik Konuları