Entegre Yönetim Sistemlerinde Creativity 4.0 “İşletmelerde Yaratıcı Dönüşüm Stratejileri’’

Konferans / Tasarım

14 Aralık 2019, Cumartesi

09:00 - 17:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

İş Dünyası’nın yıldızlarıyla tanışmaya hazır mısınız? İşletmenizde ulaşmak istediğiniz tüm başarı hedefleri atacağınız bir adımla başlar. İşte size fırsat! Yurt içi ve yurt dışı çeşitli sektörlerden gelen üst düzey yöneticiler, sizlerle tanışmak ve sorularınızı duymak için şimdiden sabırsızlanıyorlar.

Risk ve Proje Yönetimi, Pazarlama, Yaratıcı İş Stratejileri, İşe Alım ve Yetenek Yönetimi, Kurumsal İletişim, Liderlik, Teknoloji, Gelecek ve Finans. Buraya sığdıramadığımız daha birçok konuda yapılacak sunumlar… Eğer hayal etmekten sıkıldıysanız ve harekete geçmek istiyorsanız 14 Eylül 2019’da o adımı birlikte atalım, zirvede buluşalım.

KATIA LANG
Londra Fintech Times en başarılı iş kadınları listesinde ilk 100 sırada yer aldı. Katia Lang, San Francisco, Tokyo ve Londra’da bayileri bulunan The Fintech Times medya kuruluşunun ortak kurucu ve CEO’ su. Aslında o tepeden tırnağa bir başarı hikayesi. İngiltere’den sizlerle tanışmak için geliyor.

ANNA BUGRINA
Anna, tam bir profesyonel. Hırslı, kreatif ve risk yönetiminde oldukça başarılı bir iş kadını. Barcelona’da Mind Analytics şirketinde İnsan Kaynakları üst düzey yöneticisi olarak çalışıyor. HR, teknoloji, gelecek ve yetenek yönetimi konularında uzmanlaşmış bir isim.

SİBEL AYDIN
Mühendislik pozisyonları başta olmak üzere birçok prestijli projenin liderliğini yürüten ve şirketlere danışmanlık yapan Sibel Aydın, Finansal yönetim, teknoloji, işe alım ve yetenek yönetimi gibi uzmanlaştığı başlıca konularda yapacağı sunumla, iş hayatınıza büyük bir kazanım sağlayacak.

MEHMET YALÇIN PARMAKSIZ
Dijital pazarlamanın bir yıldızı. Google Analytics ve yaratıcılık diyince akla gelen ilk isimlerden biri.
Türkiye’de ilk ve tek olarak yayımlanan “Google Analytics’le Ölçümleme” kitabının yazarı ve Fransız grup Webedia’nın da Türkiye Ülke Müdürü. Parmaksız, sizlerle eşsiz sunumunu paylaşmak için buluşacak.

MEHMET EMRE VURAL
Prestijli bir liderle tanışmaya hazır mısın? Türkiye’nin sayılı iş adamlarından DYG Destek Holding CEO’su Mehmet Emre Vural, çeşitli sektörlerden kazandığı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşacak.

BURCU ATEŞ
Eşsiz bir başarı hikayesi sizi bekliyor..
20 yıllık iş yaşamında Volvo, Temsa, Nissan, Philips, BASF, Hyundai gibi birçok global markanın Türkiye ve Ortadoğu & Kuzey Afrika bölgelerinden sorumlu olarak, Stratejik Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi alanlarında çalıştı. Tecrübe ve tavsiyeleriyle, Burcu Ateş sizinle buluşmak için geliyor.

FİLİZ DAĞ
Türkiye’nin en başarılı ve prestijli üniversitelerden biri olan Bahçeşehir Üniversitesi’nin İş Geliştirme Direktörüyle kim tanışmak istemez ki?
Yaratıcı, başarılı ve bir o kadar donanımlı bir iş kadını. Filiz Dağ, 14 Eylül 2019’da bizlerle birlikte olacak!

• Yeni Dünya Düzeninde Yeni Çağın Pazarlaması
• Dijital Pazarlama’nın Temelleri
• Dijital Ölçümleme (Google Analytics ve 360)
• Sosyal Medya Üretimi
• Türk Firmalarında İnsan Kaynakları Yönetimi İhtiyaçları
• İnsan Kaynakları Yönetimine Bakış Açısı
• Finansal Yönetim
• Teknolojiyle İlişkiler
• İşe Alım ve Yetenek Yönetimi
• İç İletişim ve Çalışan Memnuniyeti
• İşveren Markası Olabilme
• Vaka Örnekleri
• Çözüm Önerileri

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Point Hotel Barbaros
İstanbul / Şişli / ESENTEPE
Yıldız Posta Cad. No: 29
Etkinlik Konuları