ENNEAGRAM UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Webiner / Kişisel Gelişim

4 Ocak 2021, Pazartesi - 1 Şubat 2021, Pazartesi

20:00 - 23:00

Ücretli

0850 500 2000

editor@potansiyelim.com

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Canlı Yayın

Etkinlik Detayları

Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı
Eğitimimiz 5 modülden oluşmaktadır.
Her modül 1 ay sürecek olup, modül olarak kayıt yaptırılmaktadır.
Eğitim günü Pazartesidir.
5 Modülü tamamlayana Üniversite onaylı sertifikası verilecektir.

Enneagram Uzmanlığı Son günlerin en popüler mesleklerinden birisi. Bu mesleğe sahip bir uzman olmak istiyorsanız, Ülkemizdeki en kapsamlı Enneagram eğitimini mutlaka almalısınız.
Kayıt ve detaylar için: https://www.potansiyelim.com/etkinlik/enneagram-uzmanligi-sertifika-programi-2/

Potansiyelim.com Hakkında:
İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.

Deneyimimiz güvencemizdir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Potansiyelim
Kişisel Gelişim ve Eğitimler
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ