Düşün Taşın Derneği 2014 Ramazan İftarı

Zirve / Diğer

5 Temmuz 2014, Cumartesi

18:00 - 22:00

Ücretli

0212 501 49 87

dusuntasin@dusuntasin.org.tr

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Ramazan Ayı’nın manevi atmosferini hep birlikte paylaşacağımız iftar programımızda dernek üyelerimiz, takipçilerimiz ve dostlarımız ile bir araya geliyoruz.

Düşün Taşın Derneği olarak bir araya geldiğimiz tüm organizasyonlarda birçok buluşmaya vesile olduk. En güzel paylaşımların yapıldığı bu gönüllüler meclisinde Ramazan Ayı’nın manevi iklimini daha farklı bir havada soluklayacağız. 

Ramazan Ayı’nın bereketini paylaşmak için 3 yıldır düzenlediğimiz geleneksel iftar programımızın dördüncüsünü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

5 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz geleneksel Ramazan İftarımıza, üyelerimizi, dostlarımızı, takipçilerimizi ve bu gönüllüler hareketi ile tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Katılımın herkese açık olduğu, ( rezervasyon ve kayıt içinhttp://bit.ly/1pOmr6Y linkteki formu doldurmanız gerekiyor) iftar programında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Not: İftar programının bedeli 80 TL olup, öğrenciler için 50 TL' dir. Ödemeler programı gerçekleştireceğimiz gün kapıda ya da banka havalesi ile yapılacaktır. Kontenjanımız 150 kişi ile sınırlıdır. Başvuru formunu dolduran herkes için mekânda yeri ayrılmış olup programa kesin olarak katılacağını tarafımıza taahhüt etmiş olacaktır.
 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi
İstanbul / Beyoğlu / HALICIOĞLU
Sütlüce Mahallesi, Eski Karaağaç Caddesi
Etkinlik Konuları