DJ Sharam Jey Konseri

Konser / Parti

29 Kasım 2013, Cuma

23:30 - 04:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

DJ Sharam Jey, kendini tekrar eden melodilerden uzak durup her zaman dans müziğini bir adım öteye taşıyor. Müzik kariyerine prodüktör, DJ ve plak şirketi sahibi olarak devam eden Sharam Jey, başarıdan başarıya koşuyor. Dünya şehirlerinin ardından ünlü DJ, 29 Kasım Cuma gecesi 360istanbul’da  performans sergileyecek.

‘In My Blood’ adlı ikinci albümü ile tüm dünyada üne kavuşarak büyük bir çıkış yapan Sharam Jey, DJ ve prodüktör olarak müziğini geniş kitleler ile paylaşıyor. Sıradanlığın dışına taşıdığı müziği ile adından sıkça söz ettiren ünlü DJ, dans pistlerini ise her zaman kalabalık tutuyor. Sharam Jey, dünyanın en iyi kulüplerinde çalan parçalarını şimdi de 360istanbul’da müzikseverler ile paylaşmaya hazırlanıyor.

Sürpriz remixleri ile şaşırtan Sharam Jey, birçok müzisyenle farklı çalışmalara da imza atıyor. Princess Superstar, Tommie Sunshine, Andreas Hogby, Nik Valentino (of Lost Valentinos) ve Cornelia gibi muhteşem müzisyenlerle bol sürprizli ortak çalışmalar yapan Sharam Jey, remixleri ile büyük beğeni topluyor. Sharam Jey, Gossip, Moby, Diplo & Don Diablo, Mason & Roisin Murphy, Alex Gopher gibi isimlerin şarkılarına da prodüktör olarak dokunuyor. Ayrıca Jey, 2012 yılında kurduğu plak şirketi 'Bunny Tiger' ile aynı yıl dünyanın en iyi kulüplerinde çalınan bir çok parçayı çıkarttı. Solomon ve Jaimie Jones gibi ünlü DJ’lerin desteğini alan Sharam Jey’in plak şirketi, çok kısa zamanda tüm dünyadan başarı sinyalleri aldı.

FG 93.7 tarafından düzenlenen, Burn Electronica Festival İstanbul’un bu sene 10. yılında performans sergileyen Sharam Jey, Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmuştu. 29 Kasım gecesini iple çeken müzikseverler ise Sharam Jey’in 360istanbul’daki performansı öncesi DJ kabininde Orkun Bozdemir ile geceye hazırlanacak. FG 93.7’deki çalışmaları ile müziğe olan ilgisini profesyonel boyuta taşıyan ve pek çok başarılı müzik etkinliğinde yer alan DJ Orkun Bozdemir, bu özel gecede Sharam Jey’e ev sahipliği yapacak.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
360 İstanbul
İstanbul / Beyoğlu / İSTİKLAL
İstiklal Cad. Mısır Apt. No: 163
Etkinlik Konuları