Dila Selengil Ertemli ile STRESİN KONTROLÜ BENİM ELİMDE

Seminer / Kişisel Gelişim

14 Aralık 2018, Cuma

19:00 - 21:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Dila Selengil Ertemli
STRESİN KONTROLÜ BENİM ELİMDE

14 Aralık 2018
19:00 - 21:00

Katılım Ücreti: 90.TL
*****Katılacak olan misafirlerimiz önceden arayarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.*****Katılım sınırlı sayıda olacaktır.*****

Hayatölyesi
Kayıt: 0553 289 9912
Karşıyaka - İzmir

STRESİN KONTROLÜ SENİN ELİNDE

Özellikle hızla değişen günümüz koşullarında hızlı hareket etme zorunluluğu, değişime adapte olmaya verilen çaba, sınır ötesi faaliyetler, teknolojinin hızla gelişimi bireylerde stresin gündelik yaşamın parçası olma durumuna gelmiştir.

Stres tüm insanları etkileyen psikolojik bir durumdur. Bireyin iç dünyasında meydana gelen karmaşık düşünceler sonucu da oluşmaktadır. Bireyin varlığını tehdit eden uyaranlara karşı gösterilen bedensel ve ruhsal tepkilerdir. Stresli durumlar uzun süreli olursa bireyin sağlığını etkileyebildiği gibi bireyin iş yapma potansiyelini ve kararlarını da olumsuz bir yönde etkileyebilmektedir. Aslında beden ve ruh yaşanan olumsuz durumlara karşı haykırmaktadır.

“Stresimin Kontrolü Benim Elimde Atölye” sinde yaşadığınız stresin üstesinden kolaylıkla gelebileceğiniz ve sağlığınızı koruyabileceğiniz teknikleri öğreneceksiniz. Ayrıca stres veren olumsuz düşüncelerle nasıl başa çıkabilirsiniz onu konuşacağız.

Dila Selengil Ertemli Kimdir?

Psikoloji, Sosyoloji ve Bireysel Gelişimi harmanlamış psikolojik danışmanım. İnsan potansiyelinin önündeki en büyük engel olan olumsuz bilinçaltı kök inançlar üzerinde hem Kişiye Özel Danışmanlık hem de Grup Atölye Çalışmaları yapıyorum.

Aldığım Eğitimler:

NLP, 
Bütünsel Kinesiyoloji (Bedensel, Ruhsal ve Duygusal Denge çalışmaları) , 
İlişkiler, İletişim, Koçluk Formasyonu, Bütünsel Nefes Eğitimi (Dr. Ömer Önder’ den), 
Özsaygı, Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Almak, 5 Element ve Meridyen (Çin Tıbbı) eğitimleri aldım.
“Öğrenmenin yaşı yoktur” düşüncesiyle insanı her alanda daha iyi tanımak için Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi, Psikoloji Yüksek Lisans programlarına katıldım. Ayrıca Psikonet Psikolojik Danışmanlık’ ın kurucusu Psikiyatr Alp Karaosmanoğlu’undan, beni çok heyecanlandıran ve “Bilinçaltı Kök İnançlar (Şemalar)” üzerinde çok etkili olan Şema Terapi eğitimini aldım.

Şu an kendi yaşam deneyimlerimi akademik bilgilerimle harmanlayarak “Farkındalık, Değişim ve Dönüşüm Grup Çalışmalarında Eğitmenlik”, “Kişiye Özel Bilinçaltı Danışmanlığı” ve “Bedensel Enerji Dengeleme Danışmanlığı” yapıyorum..

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir