Dila Selengil Ertemli ile Bilinçaltı Kök İnançların İlişkilerimiz Üzerindeki Etkisi

Seminer / Kişisel Gelişim

15 Aralık 2018, Cumartesi

13:00 - 15:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Dila Selengil Ertemli 
Bilinçaltı Kök İnançların İlişkilerimiz Üzerindeki Etkisi

15 Aralık 2018
13:00 - 15:00

Katılım Ücreti: 100.TL
*****Katılacak olan misafirlerimiz önceden arayarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.*****Katılım sınırlı sayıda olacaktır.*****

Hayatölyesi
Kayıt: 0553 289 9912
Karşıyaka - İzmir

BİLİNÇALTI KÖK İNANÇLAR

Bilinçaltı kök inançlar sorgulama yeteneğinin gelişmediği 0-6 yaş arası oluşur. Amacı kişiyi yaşama hazırlamak, tehlikelerden korumak ve hayatta tutmaktır. Kök inançlar kişiyi destekleyebildiği gibi bunun tam tersi kişiyi engelleyen inançlar şeklinde de olabilir. Korkuların, kaygıların, bağımlılıkların, olumsuz düşüncelerin, tepkisel davranışların temel kaynağıdır. Bireyin kendisi ve başkaları ile ilgili düşüncelerini, hayata bakışını, paraya ve sağlığa karşı olan tutumunu, romantik ilişkilerini ve kendisine olan güvenini belirler. Bu seminerde bilinçaltı kök inançların nasıl oluştuğunu ve bu inançların hayatımıza olan olumsuz etkisini nasıl değiştirebileceğimizi konuşacağız.

Dila Selengil Ertemli Kimdir?

Psikoloji, Sosyoloji ve Bireysel Gelişimi harmanlamış psikolojik danışmanım. İnsan potansiyelinin önündeki en büyük engel olan olumsuz bilinçaltı kök inançlar üzerinde hem Kişiye Özel Danışmanlık hem de Grup Atölye Çalışmaları yapıyorum.

Aldığım Eğitimler:

NLP, 
Bütünsel Kinesiyoloji (Bedensel, Ruhsal ve Duygusal Denge çalışmaları) , 
İlişkiler, İletişim, Koçluk Formasyonu, Bütünsel Nefes Eğitimi (Dr. Ömer Önder’ den), 
Özsaygı, Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Almak, 5 Element ve Meridyen (Çin Tıbbı) eğitimleri aldım.
“Öğrenmenin yaşı yoktur” düşüncesiyle insanı her alanda daha iyi tanımak için Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi, Psikoloji Yüksek Lisans programlarına katıldım. Ayrıca Psikonet Psikolojik Danışmanlık’ ın kurucusu Psikiyatr Alp Karaosmanoğlu’undan, beni çok heyecanlandıran ve “Bilinçaltı Kök İnançlar (Şemalar)” üzerinde çok etkili olan Şema Terapi eğitimini aldım.

Şu an kendi yaşam deneyimlerimi akademik bilgilerimle harmanlayarak “Farkındalık, Değişim ve Dönüşüm Grup Çalışmalarında Eğitmenlik”, “Kişiye Özel Bilinçaltı Danışmanlığı” ve “Bedensel Enerji Dengeleme Danışmanlığı” yapıyorum..

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: