Diksiyon ve Etkili İletişim Teknikleri Seminerleri

Eğitim / Medya ve İletişim

1 Haziran 2013, Cumartesi - 30 Haziran 2013, Pazar

12:00 - 15:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Medya Platformu bünyesinde, seslendirme sanatçısı Doğuhan AKIN ve TRT Baş Spikeri Altan VAROL yönetiminde gerçekleşecek olan “Diksiyon ve Etkili İletişim Seminerleri” haziranın ilk haftası başlıyor. Cumartesi ve pazar günleri 12:00-15:00 saatleri arasında 5 hafta sürecek olan program, Medya Platformu’nun Eyüp’teki ana merkezinde gerçekleşecek.

Yaşamımızın her anında karşımıza çıkan ve iletişimin en önemli aşaması olan doğru, güzel, etkili ve akıcı konuşmanın temelini almak amacıyla “Diksiyon ve Etkili İletişim Seminerleri” Medya Platformu bünyesinde gerçekleşecek. Toplam 5 hafta sürecek kursun sonunda öğrenciler katılım belgesiyle onurlandırılacak.

Medya Platformu yetkilileri, eğitimin geniş bir kesim tarafından takip edilebilmesi ve doğru yerde doğru eğitimin alınabilmesi için kurs ücretlerini makul bir seviyede tutmayı tercih ediyor. Katılımcılara işin ehli kişiler tarafından; diksiyon eğitiminde uygulamalı yöntemlerle, ses-nefes eğitimi, Türkçe fonetik-beden dilini de içeren sözel iletişim becerileri, etkileyici iletişim, hitabet, topluluk önünde konuşma ve sunuş yöntemleri gibi birçok konuda eğitimler verilecek.Etkili İletişim Mutluluk ve Başarının Temelidir

Medya Platformu Genel Başkanı Mustafa Yürekli; Toplumun beklentilerini göz önünde bulundurarak her kesiminin rahatlıkla katılabileceği bu dersler vasıtasıyla birçok kişinin eğitim almasını sağlamayı amaçlıyoruz. Böylesine önemli bir ihtiyacın karşılanmasına destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Medya Platformu olarak hep doğru işlerin altına imza attık. Bundan sonra da aynı doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Medya Platformu Derneği’nin faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler; Nişanca Mahallesi Davutağa Caddesi No:40 Kat:1 Eyüp / İstanbul adresine uğrayabilir, (0212) 437 82 25 numaralı telefonu arayabilir, info@mediaclub.com.tr e-posta adresine yazabilir veya http://www.medyaplatformu.org sitesini ziyaret edebilirler.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Medya Platformu Genel Merkezi
İstanbul / Eyüp
Nişanca Mah. Davutağa Cad. No:40 Kat:1
Etkinlik Konuları