Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı

Eğitim / Pazarlama

6 Temmuz 2019, Cumartesi - 1 Eylül 2019, Pazar

10:00 - 13:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN : http://bit.ly/2JaA2cX

Tarih : 6 Temmuz - 1 Eylül

Kontenjan : 20

Süre : 7 Hafta

Günler : Hafta Sonu

Saat : 10:00 - 17:00

Kampüs : FSM Topkapı Yerleşkesi

Seviye : Temel Seviye

Sertifika : Üniversite Onaylı Uzmanlı Sertifikası 

%25 Erken Kayıt İndirim Fırsatıyla Eğitim Bedeli : 4000 TL yerine 2999 TL + KDV'dir.  Son Gün: 30 Haziran

Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı 7 haftalık atölye eğitim olarak tasarlanmış, proje bazlı ve pratik yoğun bir uzmanlık eğitimidir.
Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitmenleriyle gerçekleşen eğitimde, başarılı öğrencilere, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Üniversite Onaylı Uzmanlık Sertifikası ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında staj olanağı sunar.
Şişirilmiş müfredat başlıkları ile doldurulmuş, teori odaklı eğitimlerden farklı olarak, dijital pazarlamanın en önemli konularında %100 uygulamalı atölye eğitimleri ile, katılımcıların konuları uygulayarak öğrenmesi amaçlanır. Her eğitim haftasında öğrencilere özel olarak yaratılan test ortamları sayesinde, öğrenciler, eğitmenlerle birlikte eş zamanlı olarak dijital pazarlamaya dair konuları pratik ederek öğrenir ve hafta aralarında gerçekleşen “Online Tekrar Dersleri” ile öğrenim pekiştirilir.

Eğitim Sonrası Kazanımlarınız

Dijital pazarlama uzmanlığı için gerekli temel seviye bilgileri pratik ederek öğreneceksiniz.
İşletmelerin pazarlama departmanlarında dijital pazarlama uzmanı olmak için gerekli temel bilgilere tam hakim olacaksınız.
“Üniversite Onaylı Uzmanlık Sertifikalı” bir dijital pazarlama uzmanı olacaksınız, Google Adwords (Google Ads) , Facebook Ads , Google Analytics, Google Tag Manager, Hotjar gibi önemli dijital pazarlama araçları kullanımında yetkinlik kazanacaksınız.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
İstanbul / Adalar
Merkezefendi Mahallesi, Merkez Efendi Cd., 34015 Zeytinburnu/İstanbul