Dijital Pazarlama Akademi

Eğitim / Pazarlama

13 Nisan 2013, Cumartesi - 25 Mayıs 2013, Cumartesi

10:00 - 18:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. Sektörün önde gelen uzmanları eşliğinde hazırlanan, dijital pazarlama alanındaki en kapsamlı eğitim programının tamamına katılmaya hak kazanacak genç liderlerden biri olmak için son başvuru tarihi 4 Nisan.

2010 yılından beri genç profesyonellere e-ticaret sektörünü tanıtmayı ve onları sektördeki uzmanlar ile tanıştırmayı hedefleyen İstanbul Bilgi Üniversitesi         E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi ile genç profesyonellere dijital pazarlama alanındaki en kapsamlı eğitim programını sunmaya hazırlanıyor.

Sektörün önde gelen uzmanları eşliğinde hazırlanan Dijital Pazarlama Akademi, her seviyeden katılımcıya hitap eden, dijital pazarlamayı baştan sona öğreten eğitim modüllerinden oluşuyor. Dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen herkesin bilmesi gereken dijital pazarlama planı oluşturulması, içerik pazarlaması, sosyal medya yönetimi, mobil pazarlama, dijital medya planlaması ve satın alımı gibi konuların hem teorik olarak anlatılacağı hem de pratik olarak uygulanacağı eğitimlerde, katılımcılar arası dayanışmayı teşvik eden atölye çalışmaları ve vaka analizleri gibi etkinlikler de yer alacak. 30’dan fazla eğitmenin bulunacağı, 15 gün sürecek olan eğitim programında, şirket gezileri gibi interaktif birçok etkinlikle de katılımcılara yeni olanakların sağlanması hedefleniyor.

4 Nisan 2013’e kadar http://dpakademi.org/katilim adresindeki formu dolduranlar arasından seçilecek 50 kişi, Dijital Pazarlama Akademi’de asil katılımcı olmaya hak kazanacak. Her eğitime 10 ile 50 kişi arasında misafir katılımcı kabul edilecek ve misafir katılımcı başvuruları etkinlik süresince devam edecek.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü
İstanbul / Eyüp
Kazım Karabekir Caddesi, Eski Silahtarağa Elektrik Santralı No: 2/13
Etkinlik Konuları

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: