“Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım” Etkinliğimiz 21 Aralık’ta!

Seminer / Girişimcilik

21 Aralık 2017, Perşembe

19:00 - 21:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Girişimcilerden, büyük ölçekli firmalara kadar pek çok kişinin ana amacı düşük bütçelerle etkin pazarlama yöntemlerini keşfetmek. Bazen reklamveren bazen reklamalan taraf olduğumuz bu durumda pek çok sorunla karşılaşıyoruz. İşte bu etkinlikte bu sorunları kalıplara değil bizzat katılımcılara göre tartışacağız. Bu defa gelir yaratma peşinde olan girişimci ve küçük işletmelere ilaç olacağız ve dijitalde gelir yaratacağımız reklam kanallarını sektörün önde gelen isimleri ile tartışacağız.

“Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım?” etkinliğimizde sloganımız “Yardım Et”  . Konu başlıklarımızı bazen kendi kendimize artık çıkar yol bulamayıp haykırdığımız “yardım et” çığlıklarından hareketle, ortak sorunlardan oluşturduk. Unutmayın bu etkinliğin özelliği sizin, dinleyen değil, etkinliği sorularınız ve sorunlarınızla yöneten taraf olmanız. Bu etkinlikten çıkışta mutlaka bir ilhamla çıkıyor olacaksınız!

İşte konu başlıklarımız:

  • Herşeyi yaptım ama hala Google Adsense alamıyorum. Neden neden neden? Yardım Et…
  • Trafiğim az olmasına rağmen bir reklam network’üne katılıp ek gelir yaratabilir miyim? Yardım Et…
  • Düşük bütçe ile reklamın tek çaresi: Google ve Facebook reklamları mı? Yardım Et…

Panelistliğini Moblobi.com olarak yapacağımız “Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım?” etkinliğimiz 21 Aralık‘ta Levent eOfis‘te 19.00-21.00 arası gerçekleşecek. Yukarıdaki konuları tartışacağımız konuşmacı konuklarımız yakında açıklanacak.

Etkinlik sonunda Moblobi.com tarafından etkinliğe katılım sertifikası dağıtılacak.

Not:

  • Etkinlik ilk 20 kişi için 10 TL olarak indirimli olarak sunulacak. Sonrasında fiyat kademeli olarak artacak.
  • Ödemelerinizi bilgi@moblobi.com adresinden bize mail atarak size göndereceğimiz IBAN numarasına yapabileceğiniz gibi etkinlik girişinde kapıda da yapabilirsiniz.
  • Her türlü sorunuzu bilgi@moblobi.com dan bize iletin…
Bu etkinliğin süresi geçmiş
PolCenter Levent eOfis Seminer Salonu
İstanbul / Beşiktaş / LEVENT
Büyüklere Caddesi, Ecza Sokak, No: 4 34394