DevFest İstanbul

Kongre / Bilişim

2 Kasım 2013, Cumartesi

09:00 - 18:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek olan DevFest İstanbul'13 de yazılım geliştiricilerini, öğrencileri ve iş dünyasını 2 Kasım 2013 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde bir araya getiriyoruz.

DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (GDG: Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.

DevFest İstanbul’13, GDG İstanbul (Google Developer Group Istanbul), İTÜ IEEE Öğrenci Kolu, GDG Ankara (Google Developer Group Ankara), GDG Eskişehir (Google Developer Group Eskişehir) ve GDG Konya (Google Developer Group Konya) Türkiye’de düzenlenen ilk DevFest olma özelliği taşır.

DevFest İstanbul’13 organizatörleri olarak farklı platformlardaki uygulama geliştiricilerini ,aynı gün içinde gerçekleşecek oturumlarda bir araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Organizasyonun amacı aktif olarak yazılım geliştirme sektöründe çalışan, farklı yazılım platformlarını kullanan ve teknolojik gelişmelerle ilgi duyan insanları DevFest İstanbul’13 de  buluşturmak ve paylaşım sağlamak.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi
İstanbul / Şişli / MASLAK
İTÜ Ayazağa Kampüsü
Etkinlik Konuları