Değişim Yönetimi Eğitimi

Webiner / Kişisel Gelişim

11 Ocak 2021, Pazartesi - 16 Ocak 2021, Cumartesi

20:00 - 23:30

Ücretli

0850 500 2000

editor@potansiyelim.com

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Canlı Yayın

Etkinlik Detayları

Eğitimimiz 22:00-23:30 arasında, 6 gün peş peşe yapılacaktır.

Değişim Yönetimi Eğitimi:

Değişim Yönetimi Eğitimi, uyum sağlamak yerine değişimi yönlendirmeyi (dönüştürmek) hedefleyen bir işletme kültürünün oluşturulmasına katkıda bulunacak bilgi ve becerileri kazandırır.

Değişim Yönetimi Eğitimini Kimler Almalıdır?

Her kademeden yöneticiler, uzmanlar ve tüm çalışanlar için önerilir.

Eğitimi incelemek için tıklayabilirsiniz. https://www.potansiyelim.com/online-egitim/degisim-yonetimi-egitimi/

Seminer zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.

Deneyimimiz güvencemizdir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Potansiyelim
Kişisel Gelişim ve Eğitimler