CypSec'14

Konferans / Bilişim

24 Nisan 2014, Perşembe - 25 Nisan 2014, Cuma

08:30 - 17:45

Ücretsiz

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Canlı Yayın

Etkinlik Detayları

Dünyaya damgasını vuran ve Siber tehditlere karşı önemini daha çok hissettiren siber güvenlik, siber casus yetiştirme politikaları, siber savaşlar ve bu alana yönelik olarak ülkelerin bütçelerinden ayırdıkları hatırı sayılır oranlara ulaşan rakamlar, bilgi güvenliğini bireysel, kurumsal ve ülke güvenliği açısından kritik öneme kavuşturmuştur.

CypSec - KKTC Siber Güvenlik Konferansı ‘14 bu eksendeki soru ve sorunlara çözüm ve çözüm önerileri sunmayı hedeflemektedir.

1.sini 2013 yılında KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sn. Hamza Ersan Saner ve BTHK başkanı Cüneyt Çerkez’in katılımıyla düzenlediğimiz CypSec’13, 2014 yılında 2. defa yapılacaktır.

Bu yıl CypSec için bir ilk olacak olan tüm organizasyon boyunca canlı yayında resmi internet sitemizden ve medya ortaklarımızdan yayınlıyor olacağız.

KKTC’de bilgi güvenliği ve açılımları konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmayı, bilgi ve bilinç düzeyini yükseltmeyi hedefleyen ve bu amaçla her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmesi planlanan bir organizasyondur.

CypSec - KKTC Siber Güvenlik Konferansı ‘14, konusunda uzman kişiler tarafından yapılacak uygulamalı sunumlarda, katılımcılar merak ettikleri konulara cevap bulmakla kalmayıp uygulamalı olarak görebileceklerdir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
KKTC / Lefkoşa / Haspolat
Etkinlik Konuları