Color SKY 5K Renkli Koşu

Festival / Spor

15 Haziran 2014, Pazar

16:30 - 19:30

Ücretli

05327671683

[email protected]

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

15 Haziran'da Ankara çok renklenecek! 

"Renkli koşu" Türkiye'de ilk defa 15 Haziran'da Ankara'da... Hem spor yapmak hem de eğlenmek istiyorsanız "Renkli Koşu''ya hemen kaydolun:

Renkli Koşu Nedir? 

Color Sky 5K, arkadaşlarınız ve ailenizle beraber yaşayacağınız, Türkiye'nin en çılgın, en eğlenceli, tek renkli koşusudur.

Koşumuzun her kilometresi bir renk ile dizayn edilmiştir. 1.km sarı, 2.km yeşil, 3.km pembe, 4.km mor ve 5.km renk cümbüşüdür.Katılımcılar her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarına vardığında; sponsor ekibi, gönüllüler ve ekibimiz tarafından Renkli Tozlarla renk saldırısına tutulur. Katılımcılar finish alanına vardıklarında, Color Sky Gökkuşağı partisi ile eğlenmeye devam eder.

Renkli Toz Nedir?

Türk, Amerikan ve Avrupa standartlarına uygun gıda boyasıyla renklendirilmiş %100 mısır nişastasıdır. 

Koşu Kuralı Nedir?

Start çizgisinde beyaz T-shirt ile başlayıp, finish çizgisine çılgın Color Sky 5K renkleriyle ulaşmaktır.

5 kilometre boyunca ister koşarak, ister yürüyerek, çok keyifli anlar yaşayacağınız renkli koşumuzda, daha önce yaşamadığınız bir deneyim sizi bekliyor. Koşu etkinligimize katılmak icin bir atlet ya da bir sporcu olmak zorunda değilsiniz. Color Sky 5K; genç ve kendini genç hisseden, her yaştan, her bedenden insanın bir arada eğlenceli vakit geçirereceği çılgın ve sıradışı bir koşu etkinliğidir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Atatürk Sahil Parkı Koşu Yolu
Ankara / Gölbaşi
Atatürk Sahil Parkı, Gaziosmanpaşa Mh.
Etkinlik Konuları