CloudTalk Online | MatchMaking Summit

Etkinlik Detayları

Üyelik Linki: http://cloudtalksummit.online/

Avrasya'nın en büyük dijital teknolojileri  konferans ve fuarı CloudTalk Online | MatchMaking Summit 29 Eylül 2020, Salı günü gerçekleşecek. 20 farklı ülkeden 3 bine yakın IT profesyonelini ağırlayacak etkinlikte 50+ cloud profesyoneli sahne alacak ve sanal fuayede 100'e yakın teknoloji devi katılımcılarla buluşacak. Sınırları tamamen kaldıran, bire-bir iletişimi ön plana çıkartan ve tamamen açık katılımcı datası ile tüm  paydaşlarına maksimum networking ve lead edindirmeyi hedefleyen bir eşleştirme zirvesi olan CloudTalk Online'da yerinizi erkenden ayırtın.

Kimler Katılacak?

C-Level yöneticiler, yöneticiler, IT uzmanları, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler, yazılımcılar, ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri bu etkinliğin katılımcıları arasında yer alacak.

Fuaye Alanında Kimler Olacak ?

Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli  IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, hosting ve domain firmaları, SaaS firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri fuaye alanında yerini alacak.

Neler Konuşulacak?

CloudTalk Online’de cloud sektörünün nabzı tutulurken, cloud ekosisteminin geleceğini belirleyecek, aşağıda sıralanan bir çok konu ve kavram ile teknolojide yaşanan son gelişmeler masaya yatırılacak.

- Hyperscaling  

- Hyperconverged Infrastructure  

- Next Generation DX

- Multi-Cloud Management

- Hybrid Cloud

- Connectivity & Networking

- Server Monitoring

- Datacenter Transformation

- Cloud Backup

- Serverless

- Docker

- Kubernetes

- Cloud Security

- Container Technologies

- DX Strategies

- Software Defined Storage

- Cloud Development

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Online seminer
İstanbul / Kadıköy
Online seminer