CloudTalk Global

Konferans / Bilişim

29 Eylül 2020, Salı

08:00 - 22:00

Ücretli

Facebook

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Etkinlik web sitesi : www.cloudtalkglobal.com

Avrasya’nın En Büyük Cloud Teknolojileri Etkinliği İçin Hazır mısınız ?

29 Eylül 2020’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek , CloudTalk Global 2020, 15 farklı ülkeden gelen 2000’in üzerindeki katılımcı ve 1000’e yakın firmayı bir araya getirecek. CloudTalk Global, Cloud sektöründeki hizmet veren ve hizmet alan tüm firmalara yönelik bir etkinlik olup gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen ve kendi alanlarının en iyilerinden olan konuşmacılar etkinlikte sahne alacak.

“Cloud Future Hall”, “DevOps  & Admin Hall “ve “Workshop Hall” gibi 3 farklı tematik salonda eş zamanlı olarak devam edecek etkinlikte özel workshoplar ve ticari network toplantıları ile sektörün  tüm paydaşları bir arada olacak.

Kimler katılacak?

C-Level yöneticiler, yöneticiler, IT uzmanları, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler,yazılımcılar, ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri bu etkinliğin katılımcıları arasında yer alacak.

Fuaye alanında kimler olacak ?

 Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli  IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, hosting ve domain firmaları, SaaS firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri fuaye alanında ye alacak.

Neler Konuşulacak?

CloudTalk Global’de Cloud sektörünün nabzı tutulurken, Cloud ekosisteminin geleceğini belirleyecek ve aşağıda sıralanan bir çok konu ve kavram ile  teknolojide yaşanan son gelişmeler masaya yatırılacak.

- Hyperscaling  

- Hyperconverged Infrastructure  

- Next Generation DX

- Multi-Cloud Management

- Hybrid Cloud

- Connectivity & Networking

- Server Monitoring

- Datacenter Transformation

- Cloud Backup

- Serverless

- Docker

- Kubernetes

- Cloud Security

- Container Technologies

- DX Strategies

- Software Defined Storage

- Cloud Development

İstanbul Kongre Merkezi
İstanbul / Şişli / HARBİYE
Taşkışla Cad.
Etkinlik Konuları