Çeşme Alaçatı Stand Up Gösterisi-Yusuf Yusuf Show

Sahne Sanatları / Stand-Up

29 Temmuz 2014, Salı

21:15 - 23:45

Ücretli

0 507 002 44 43

yusufozturk.tv@gmail.com

Facebook

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Bu Bayram Çeşme’den Kahkaha Akacak…

Bayramda Çeşme’ye akın eden tatilcileri açık havanın tadını doyasıya çıkaracakları, doyasıya eğlenecekleri bir Stand Up Gösterisi bekliyor. Türkiye'nin en iyi Stand Up’çılarından olma yolunda hızla ilerleyen Yusuf Öztürk Bayramda İzmir Çeşme’de kahkaha tufanı yaşatmaya hazırlanıyor. Bayramın 2. günü Alaçatı Açıkhava Tiyatrosunda 3.000 kişi ile buluşacak olan sanatçı, akıllara zarar hikayeleri ve simultane diyaloglarıyla güle eğlene, keyifli bir bayram gecesi sunuyor. Alternatif zekasıyla, çakma değil gerçek bir Stand Up gösterisi gerçekleştiren Yusuf Öztürk, herkesin gündelik yaşamından birçok olayın komik yanlarını olduğunu ortaya koyuyor.

Almancı babasının Mart, Nisan, Mayıs doğumlu 6 çocuğundan üçüncüsü olarak Adıyaman’da doğdu. İlkokul öğretmeninin “Allah ya seni alsın yada beni” bedduasına mazhar oldu. Daha Üniversite 1. Sınıftayken, bir konferans esnasında, “bu sıralara Eşek bağlasanız 4 senede mezun olur”, diyen profesörüne “hocam o eşek iki sene daha bağlı kalsa profesörde olur mu?” diyerek ilgi odağı oldu. 3 devlet başkanına aynı anda gösteri yapmış tek Stand Up’çıdır. Bu gösteri sırasında, Üniversitenin karşısındaki kel tepe için, “Süleyman Demirel’in saçları demek ne kadar abesse, o tepeye Süleyman Demirel Orman demek de o kadar abestir” demiş; biranda kahkahaya boğulan Rauf Denktaş’ı da, “kel de köre cırt demiş, gel ayıbımı ört demiş” cümlesiyle espriye dahil etmiştir.

Hayata birçok kişiden farklı bakan ve espri üretme ve sunum konusunda oldukça yetenekli olan sanatçı 8 yıllık öğretmenlik mesleğini bırakıp 2012 yılında İstanbul’a yerleşmiş ve çok sayıda üniversite ve belediyelerin kültür merkezlerinde Stand-Up gösterileri, Şiir Dinletileri ve Profesyonel Sunuculuk yapmıştır.

 

Yer: Çeşme – Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 29 Temmuz 2014 (Bayramın 2. Günü)

Saat: 21:15

Bilet Fiyatları: 1. Katagori: 35 TL

                       2. Katagori: 25 TL

Satış Noktaları:

Çeşme Kilise Önü

Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu Önü

Ilıca Altınkapı Restaurant

Rezarvasyon: 0507 002 44 43

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Alaçatı Amfitiyatro
İzmir / Çeşme / ALAÇATI
Tokoğlu Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi
Etkinlik Konuları