Cem Adrian Konseri

Konser / Rock

20 Aralık 2013, Cuma

22:00 - 03:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Farklı ses rengine sahip sanatçılardan Cem Adrian,  son albümü "Şeker Prens ve Tuz Kral" ile 20 Aralık'ta Jolly Joker İstanbul'da...

2003 yılında Mystica grubuyla solist ve dansçı olarak çalışan Cem Adrian, 2005 yılının Şubat ayında "Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım" isimli ilk albümünü yayınladı. 2006 yılının Ocak ayında prodüktörlüğünü ve şarkı sözlerini kendisinin üstlendiği 15 parçadan oluşan ikinci albümü "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti"; 2006 yılı Aralık ayında piyasaya çıktı. Albümde konuk olarak; Umay Umay, Denizhan ve Suicide yer aldı.

2006 yılı sonundaki "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti" albümünün tanıtım konseri performansı ve Hayal Kahvesi konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde verdiği konserlerini, üçüncü albüm projesine kadar devam ettirdi. Bu süre zarfında birçok konser vermiş, canlı yayın ve programa katıldı.

"Emir" albümünün kayıtları sürerken, 2007 yılı sonunda kayıtlarına başlanan, sadece piyano kullanılarak hazırlanan serinin ilk albümü olan "Essentials / Seçkiler - Etnik" 2008 yılı Haziran ayında piyasaya çıktı.
 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Jolly Joker İstanbul
İstanbul / Beyoğlu / TARLABAŞI
Balo Sokak, Hüseyinağa Mahallesi
Etkinlik Konuları