Çağla Necat ACCESS CONSCIOUSNESS ENERGETIC FACELIFT (ENERJETİK YÜZ GERME ™) Semineri

Seminer / Kişisel Gelişim

11 Aralık 2018, Salı

10:00 - 18:30

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Çağla Necat

ACCESS CONSCIOUSNESS ENERGETIC FACELIFT (ENERJETİK YÜZ GERME ™) Semineri

11 Aralık 2018 
10:30 - 18:30
*****ÜCRETLİDİR****

Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir


Bedenlerimiz, bedenlenmenin ve bizleri çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır. Access Consciousness® öğretisi içinde yer alan “The Body” dünyasıysa; “bedenlenmenin muhteşemliği”ni keşfetmeniz için Facelift enerji ve terapi seanslarıyla içten dışa bir yenilenme beraberinde muhteşem bir değişim sağlar. Bedenlerimizin kendine özgü hünerleri, hediyeleri ve kabiliyetleri vardır. Bu özellikleri tanıyıp, kabul etmeye başladıkça, onunla farklı bir ilişki ve birlikteliğe sahip olmanıza izin verir. Bedeninizle ilişki kurma şeklinizi değiştirmeye başladığınızda, yaşamınızdaki her şeyle ve herkesle olan ilişkileriniz ve ilişki kurma şeklinizi de değişmeye başlar. The Body dünyasının en etkili çalışmalarından biri olan Facelift (Enerjetik vücut ve yüz değişimi – germe işlemi); bedeninizi sıkılaştırmak ve yaş kavramıyla ilgili olan tüm etkileri ortadan kaldırmanıza olanak sağlayan bir enerji çalışmasıdır. Tüm bedeninizi sıkılaştırmak ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşların aracılığıyla uygulanan bu seansta; yüzünüzün, boynunuzun ve göğüs bölgenizin üzerine güçlü enerjiler kullanarak mucizeler yaratıyoruz.

Botülizm enjekte etmeden, mimiklerinizi dondurmadan, iğneler veya çeşitli kimyasallar kullanmadan, bedeninizde diğer travmalar yaratmaya gerek OLMADAN, daha genç hissetmek ve görünmek mümkün müdür???
Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ , yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca benzer etkileri yaratabilen, harika bir prosestir. En az 20 kez yapılırsa, kalıcı olduğu görülür.
Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ diğer alternatiflerden farklı olarak, siz ve bedeniniz üzerinde daha nazik, daha özenli ve daha kolaydır. Bundan daha iyisi nasıl olur?

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ bütün bedeninizi sıkılaştırmak (germek) ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar vasıtasıyla, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım yapan bir uygulamadır.

Facelift® ile neler olur?
1. Cilt kırışıklıkları elimine olur, başta yüz olmak üzere bütün beden etkilenir.
2. Göğüsler dikleşir.
3. Yüzdeki leke, sivilce, akne, yara ya da travma izleri, vs azalır ya da tamamen yokolur. Cilt ışıl ışıl olur.
4. Dokular sıkılaşır, cilt esnekliği artar.
5. Yaşlanmayla/Yaş alma ile ilgili tüm bakış açıları silinir.
6. Kendinizi daha enerjik hissedersiniz.
7. Facelift kısmi Barsla başladığı için aynı zamanda kısmi Bars seansı da almış olursunuz.
8. Bu proses ardışık olarak en az 20 kere uygulandığında etkisi kalıcı hale gelir.

Neler yok?
1. Acı yok, travma yok.
2. Botoks iğneleri yok, mimiklerin donması yok.
3. Kimyasallar yok.
4. Risk yok.

* Eğitim sonunda uluslararası uygulayıcılık sertifikası sahibi olursunuz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir