BOLLUK TEMİZLİĞİ GÜÇLENDİRMELERİ (Abundance Flush Empowerments)

Eğitim / Kişisel Gelişim

5 Aralık 2020, Cumartesi

13:00 - 14:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

AURA TEMİZLİĞİ GÜÇLENDİRMESİ (Aura Flush Empowerment)
Reiki Master Özge Keke

ÜCRET: 75.TL
*** Çalışmayı isterseniz '' sosyal mesafe kurallarına uygun olarak '' atölyemizde isterseniz evinizin konforunda ONLİNE olarak alabilirsiniz.Enerjilerde yer ,mekan kavramı olmaz. ***

TARİH: 5 Aralık 2020
13:00 - 14:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

Aura Temizliği Güçlendirmesi (Aura Flush Empowertment) Stephanie Brail tarafından 2008 yılında kanalize olan bir enerjidir.
Aura Temizliği, aurayı süpüren ve onu negatif enerji ve düşünce formlarından berraklaştıran, çok yumuşak bir temizlik enerjisidir.
Meridyenler ve çakralar için diğer temizlikler gibi, Aura Temizliğinin kullanımı kolaydır ve basit bir niyetle aktive edilir. Yüz yüze veya uzaktan da aynı şekilde çalışır. Reiki veya başka herhangi bir enerji şifası sistemi için mükemmel bir tamamlayıcıdır.
Aura, enerjimizin dış yansıması olduğu için, AuraTemizliği, genellikle enerji sisteminin derinliklerine sıkışmış derin yaraları veya uzun vadeli tıkanıklıkları temizlemeyecektir. Bu nedenle, AuraTemizliğini de en iyi şekilde yararlanmak için çakraları ve meridyenleri iyileştirmek son derece önemlidir.

Faydaları;

Mutluluk ve esenlik duygusunda artış.
Daha fazla duygusal ve fiziksel enerji.
Hayatınızda problem yaratan negatif düşünce formlarının serbest bırakılması.

AuraTemizliği Güçlendirmesi’ne uyumlandığınızda, bu güçlendirmeyi kendiniz ve başkaları için aktive edebilir, siz de başkalarını bu enerjiye uyumlayabilirsiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir