BOLLUK TEMİZLİĞİ GÜÇLENDİRMELERİ (Abundance Flush Empowerments)

Çalıştay / Kişisel Gelişim

6 Aralık 2020, Pazar

13:00 - 14:30

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

BOLLUK TEMİZLİĞİ GÜÇLENDİRMELERİ (Abundance Flush Empowerments)
Reiki Master Özge Keke

ÜCRET: 300.TL (Toplam 3 paket )
Her paket 1,5 saat sürer.
Her bir uyumlama 30 dk sürüyor.

Ayrı ayrı almak isterseniz;
1-2.paket: 75.TL
3-4.paket 150.TL
5-6.paket 200.TL

*** Çalışmayı isterseniz '' sosyal mesafe kurallarına uygun olarak '' atölyemizde isterseniz evinizin konforunda ONLİNE olarak alabilirsiniz.Enerjilerde yer ,mekan kavramı olmaz. ***

TARİH: 6 Aralık 2020
13:00 - 14:30

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri (Abundance Flush Empowerments), Stephanie Brail’in 2008 yılında kanalize ettiği enerjilerdir. Amacı, bolluk ve refahı çevreleyen olumsuz düşünce formlarını ve enerjileri temizlemektir. Bu enerji, kolayca zengin olmak ya da mal-mülk edilmek ile değil, üretken ve rahat bir hayat yaşayabilmeniz için ihtiyacınız olanı getirmekle ilgilidir.
Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri, ikili paketlere bölünen serisi 6 seviyeden oluşur. Her bir seviyenin farklı bir amacı ve ayrı uyumlaması vardır. Tüm uyumlamaların ayrı ayrı alınması gerekmektedir.
Bolluk Temizliklerini kullanmak son derece kolaydır. Enerji basit bir niyet ile tetiklenir ve aktive edilen enerji ihtiyaç duyulduğu kadar çalışır.
Bolluk Temizliği Güçlendirmelerine uyumlandığınızda, hem güçlendirmeliri kendinize ve başkalarına uygulayabilir hem de başkalarını bu güçlendirmelere uyumlayabilirsiniz.

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 1 ve 2:

İlk temizlik eski negatif enerjiyi serbest bırakmaya yardımcı olur. İkincisi, daha fazla fırsat ve refah elde etmek için bireyin etrafında manyetik bir alan oluşturmaya yardımcı olur.

Faydaları:
1. Artan para kazanma yeteneği.
2. Sezgisel doğayla daha derin bir bağlantı, bu sayede kişinin fırsatların ortaya çıkması için "doğru yerde ve doğru zamanda" olmasına imkan tanır.
3. Size pozitif insanları ve refahı çekecek gelişmiş bir manyetik alan ve aura.
***İki uyumlama ve bir kitapçık içerir.

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 3 ve 4:

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 3 ve 4, 1. ve 2. seviyelerde başlatılan Bolluk Temizliği serisinin devamıdır. Bu temizlikler kendi başlarına kullanılabilir (yani, bunları kullanmak için 1. ve 2. seviyelere uyumlanmanız gerekmez), ancak elbette, ilk iki seviyeden sonra sırayla alındığında çok daha güçlüdürler.
Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 3 ve 4, sübtil bedenler üzerinde çalışırlar ve ilk iki Bolluk Temizliği’nden daha yüksek bir titreşimde çalışırlar.
Bolluk Temizliği Güçlendirmesi 3bolluk ile ilgili herhangi bir enerjetikblokajı gidermek içindir. Bolluk Temizliği Güçlendirmesi 4, fırsatların çekimine yardımcı olmak ve bireyin kendini daha fazla gerçekleştirmesine yardımcı olmak için sübtil bedenlerin titreşimini yükseltir.
***İki uyumlama ve bir kitapçık içerir.

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 5 ve 6:

Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 5 ve 6, Bolluk Temizliği serisinin devamı niteliğindedir. Bu temizlikler kendi başlarına kullanılabilir (yani, bunları kullanmak için 1'den 4'e kadar olan seviyelere uyumlanmanıza gerek yoktur), ancak elbette, ilk iki seviyeden sonra sırayla alındığında çok daha güçlüdürler.
Bolluk Temizliği Güçlendirmeleri 5 ve 6, bolluk sorunlarıyla ilgili olarak istikrar ve alan sağlamaya yardımcı olmak için çalışır.Bolluk Temizliği 5, istikrar ve tutarlılık enerjisinin oluşturulmasına yardımcı olarak finansal sorunların yumuşatılmasına ve yaşamda daha fazla "akış" oluşturulmasına yardımcıdır. Bolluk Temizliği 6 alan üzerinde çalışır.
***İki uyumlama ve bir kitapçık içerir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: