Biz@Kampüs - Marmara Community

Konferans / Girişimcilik

22 Mart 2013, Cuma

13:00 - 16:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları
Üniversite öğrencilerinin yaratıcı ve stratejik düşünebilme yeteneğine hayatlarını kolaylaştırarak ve her zaman seni gülümseterek yardımcı olan Yıldız Holding, Marmara Community Club aracılığıyla Bizz@Kampüs’ü anlatmak ve sizlerle tanışmak için üniversitemize geliyor!

Ülker Çikolata’ya yeni bir lezzet katıp "Enfes, Ülker boşuna lider değil abi!" dedirtecek bir lezzet katıp satış patlaması yaptıracak fikirlerini bizimle paylaşmaya, Yıldız Holding’le kariyerine hayal ettiğin kadar parlak bir başlangıç yapmaya ne dersin?

Hemen çikolatanın tarifine geçelim, yapman gereken çok basit. Bu projede olmazsa olmaz dediğin iki arkadaşınla beraber www.facebook.com/yildizkariyer/ üzerinden başvurunu yapıyorsun, Başvuru süreci bittikten sonra gelen briefle yeni bir Ülker Çikolata geliştirmen için süre başlıyor olacak. Yıldız Holding’in kendi alanlarında uzman guruları bu çikolataya doyum olmaz, hem markamıza hem de satışlarımıza süper bir pozitif ivme katar derlerse bir sonraki adım için senden bir pazarlama planı isteyecekler. Biz sende bu gücün olduğunu biliyoruz ama 2.aşamada jüri karşısında da sıra dışı ve etkili bir biçimde sloganınla, televizyon reklamınla ve takımınla farkını gösterip finale kalan ilk 10 takımdan biri olursan.. Finalde Yıldız Holding’in üst düzey yöneticileri hem seni dinlemek hem de sana muhteşem bir gün yaşatmak için yanında olacaklar.

Ödülsüz olmaz tabi ki
1. Takıma Macbook Air ve Yıldız Holding’de staj fırsatı
2. Takıma iPhone5 ve yurtiçi eğitim fırsatı
3. iPod Mini ve yurtiçi eğitim fırsatı
Gelecekteki kariyerinin ve çikolatanın kokusunu daha yakından hissetmek ve Yıldız Holding İnsan Kaynakları yöneticileriyle "Mutlu Bir An"ı doyasıya paylaşmak ve bizz@kampüs hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri bekliyoruz.

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
İstanbul / Kadıköy / GÖZTEPE
Göztepe, Kadıköy, İstanbul
Etkinlik Konuları