Beliz Aktan ile SCİO Terapi (Mini Seanslar)

Seminer / Sağlık-Tıp

5 Mayıs 2018, Cumartesi

14:00 - 17:00

Ücretli

0553 2899912

Etkinlik Detayları

https://www.facebook.com/events/198069847665067/

Beliz Aktan ile
Tarih: 5 Mayıs 2018 (Cmrts)
Saat: 14:00 - 17:00 arası
Hayat Atölyesi
KAYIT : 0553 289 9912
(Katılım sınırlı sayıda olacaktır. Lütfen önceden kaydınızı yaptırın)

Scio geleceğin tıbbı , alternatif tıp , dünyada yükselişe geçen ,hastalıkları frekansla tedavi yönteminin en son teknolojisi Scio.
Yarının tıbbı. Scio vücudumuzu birçok yönden tarayarak hastanın hastalıklarıyla, zayıf yönleriyle ilgili çok sağlam bilgileri ortaya çıkarmakta ve doktorlara yardımcı olmaktadır.

Scio ile 4 Dakikada Check-up

Scio cihazı ile 4 dakikada vücudunuz taranabilmekte ve vücudun ihtiyaçları, düzgün çalışmayan vücut fonksiyonları, vücudun risk taşıdığı sistemler ve organlar tespit edilmektedir.

Scio, alerjilerin, gıda hassasiyetlerinin, kanser riskinin, şeker hastalığının, doğru beslenip beslenilmediğinin, stresin, yorgunluğun, baş ağrılarının, migrenlerin, uykusuzluğun, aşırı kilonun, sindirim ve bağırsak problemlerinin, depresyonun, öğrenme bozukluklarının, odaklanma problemlerinin, kireçlenmenin, sorunlu ciltlerin ve daha birçok sorunun bulunup bulunmadığına, bunların kişiye özel sebeplerine ulaşmakta ve bunların dengelenmesini sağlamaktadır.
Tüm canlılar üzerinde uygulanabilen ve çok olumlu kesin sonuçlar alınan Scio ile aşağıda belirttiğim gruplara ve çalışmalara destek vermekteyim ;;
1 ) Çocuklar;
Çocuklarda her türlü huzursuzlukta işe yarayan sistem özellikle uyum sorunu,
dikkat bozukluğu, algılama , otizm , ders çalışma ,sınav kaygısı , başarı arttırma , öğrenme ve konsantrasyon sorunu yaşayan çocuklarda beyin dalga ve titreşimlerini ölçüp dengelemek yoluyla büyük başarılar elde etmeye destek verir.
2 ) Yetişkinler;
Her türlü vücutta aktif olarak faaliyet gösteren hastalığın tedavisinin yanısıra özellikle bağımlılıklarda ( alkol , sigara , ilaç , tırnak yeme , saç koparma vs… ) , kanser , hormonal dengesizlik ve hormon problemleri , alerji , kilo verme& kilo alma , anti aging gibi tedavi ve destek uygulayarak kişinin ve rahatsızlığının dengelenmesini ve kişinin bu sorunlarını ortadan kaldırıp , yaşam kalitesini yükseltmek.
3 )Sporcular;
Her tür yaş aralığı ile çalışan scio’da , sporcunun özellikleri ve yaptığı spor dalının özelliklerine uygun bir programın belirlenip , sporcuya düzenli olarak uygulanması. Özellikle kondisyonu sağlamak , performansı arttırmak ve müsabaka zamanları destek olarak çalışmalar yapılır.
4 )Hayvanlar
Başta kedi , köpek gibi tüm evcil hayvanlarda uygulanan scio , özellikle atlarla ilgili çalışmalarla da oldukça başarılı sonuçlar verir.
5 ) Toprak ve Bitkiler
Her türlü ölçekli toprak alan ve bitkilerle yapılan çalışmada toprağın verimini arttırma , doğal ve daha verimli hale getirme.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları